Gülcan Engintepe Kimdir?

Gülcan Engintepe Kimdir?

Güzelliği ve Sunuculuğundaki kabiliyeti ile şimdiden adından söz ettiren isimlerden biri olmakta olan Gülcan Engintepe kimdir? ayrıntılar.

Gülcan Engintepe Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Gülcan Engintepe, 6 Temmuz 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur.İlköğrenimini burada tamamlayıp sonrasında ise Kırımlı Rüştü Olcay Lisesine giriş yapıp buradan mezun oldu.Üniversite sınavlarına girdi ve kazandı.Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı bölümüne giriş yaptı.O zamanlar daha öğrenci olmasına rağmen iş konusuna hızlı bir şekilde girmiştir.Türkiye’de bulunan birçok önemli sektörlerde çalıştı.Özellikle Halkla ilişkiler, İletişim gibi bölümlerde çalışma hayatına atılmıştır.

Staj çalışmaları için Flash Tv’de görevlendirilmiş ve stajını burada yaparken birçok tecrübe edinerek yükselmiştir.Onun edindiği tecrübelerle beraber aynı zamanda okul hayatınıda başarıyla bitirmiş oldu.Çoğu Okuduğu sırada birçok projede kendisini buldu.Kirli Beyaz, Dinle sevgili, Ömre bedel gibi dizilerde oyuncu olmuştur.Hayalimdeki Sevgili İsimli cok kısa olan bu filmde hem yönetmenlik hemde oyunculuk yapmıştır.Oyuncak Belgesi isimli projedede kendisi yönetmenlik görevini başarıyla yapmıştır.

Gülcan Engintepe, Kulis Arkası isimli Programda sunuculuk ve ayrıca yönetmenlik yapmıştır.Çok çeşitli bilgisinle beraber birçok programı sunacak kabiliyette bir isimdir.İşindeki ciddi başarısı aynı zamanda çalışkanlığınla beraber gelecekte cok daha ismini duyuracak isimlerin başında gelmektedir.

visum china
visum china

guncal-engintepe-biyografi

Güzel sunucu, son olarak Flash Tv kanalında Rengarenk programının sunuculuğunu yapmaktadır.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir