Gülcan Engintepe Kimdir?

Gülcan Engintepe Kimdir?

Güzelliği ve Sunuculuğundaki kabiliyeti ile şimdiden adından söz ettiren isimlerden biri olmakta olan Gülcan Engintepe kimdir? ayrıntılar.

Gülcan Engintepe Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Gülcan Engintepe, 6 Temmuz 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur.İlköğrenimini burada tamamlayıp sonrasında ise Kırımlı Rüştü Olcay Lisesine giriş yapıp buradan mezun oldu.Üniversite sınavlarına girdi ve kazandı.Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı bölümüne giriş yaptı.O zamanlar daha öğrenci olmasına rağmen iş konusuna hızlı bir şekilde girmiştir.Türkiye’de bulunan birçok önemli sektörlerde çalıştı.Özellikle Halkla ilişkiler, İletişim gibi bölümlerde çalışma hayatına atılmıştır.

Staj çalışmaları için Flash Tv’de görevlendirilmiş ve stajını burada yaparken birçok tecrübe edinerek yükselmiştir.Onun edindiği tecrübelerle beraber aynı zamanda okul hayatınıda başarıyla bitirmiş oldu.Çoğu Okuduğu sırada birçok projede kendisini buldu.Kirli Beyaz, Dinle sevgili, Ömre bedel gibi dizilerde oyuncu olmuştur.Hayalimdeki Sevgili İsimli cok kısa olan bu filmde hem yönetmenlik hemde oyunculuk yapmıştır.Oyuncak Belgesi isimli projedede kendisi yönetmenlik görevini başarıyla yapmıştır.

Gülcan Engintepe, Kulis Arkası isimli Programda sunuculuk ve ayrıca yönetmenlik yapmıştır.Çok çeşitli bilgisinle beraber birçok programı sunacak kabiliyette bir isimdir.İşindeki ciddi başarısı aynı zamanda çalışkanlığınla beraber gelecekte cok daha ismini duyuracak isimlerin başında gelmektedir.

guncal-engintepe-biyografi

Güzel sunucu, son olarak Flash Tv kanalında Rengarenk programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.