Tanju Gemici kimdir, nereli, Tanju Gemici kaç yaşında, Tanju Gemici boyu, kilosu kaç?

Tanju Gemici Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Güreşçi Tanju Gemici’ye dair bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Tanju Gemici kimdir, nereli, Tanju Gemici kaç yaşında, Tanju Gemici boyu, kilosu kaç? İşte Tanju Gemici hakkında detaylar.

Tanju Gemici Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tanju Gemici 1991 yılında dünyaya geldi. Aslen Samsunlu’dur. Olimpiyat Oyunları Şampiyonu Türk Güreşçi Hasan Gemici amcasıdır. Uzun yıllardır Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Seka Kağıtspor Kulübü’nde güreş kariyerini sürdürmektedir. Ayrıca 2020 yılında Olimpiyat şampiyonu Taha Akgül’ün yokluğunda Avrupa Güreş Şampiyonası’nda mindere çıkmıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Tanju Gemici Boyu Kaç?

Tanju Gemici 1.92 boyundadır.

Tanju Gemici Kaç Kilo?

Tanju Gemici 130 kilodur.

Tanju Gemici hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir