Turan Balaban kimdir, nereli, Turan Balaban hayatı, biyografisi, Turan Balaban kaç yaşında?

Turan Balaban Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Aslen Nereli?

Survivor’da şampiyon olan güreşçi İsmail Balaban’ın ikiz kardeşi Turan Balaban’ın biyografisi sizlerle. Peki Turan Balaban kimdir, nereli, Turan Balaban hayatı, biyografisi, Turan Balaban kaç yaşında? İşte Turan Balaban hakkında detaylar.

Turan Balaban Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Turan Balaban 3 Eylül1987 tarihinde dünyaya geldi. Turan Balaban’ın doğum yeri Antalya’ya bağlı Elmalı ilçesinin Akçay köyüdür. İsmail Balaban’ın ikiz kardeşidir. İkiz kardeşi İsmail Balaban ile birlikte 2006 yılında güreş ile ilgilenmeye başladı.

Turan Balaban hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir