Tuğba Ekinci Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Tuğba Ekinci Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Yıllar önce çıkarmış olduğu parçayla beraber müzik dünyasına giriş yapmış ve görsel olarakta çok hoş bir bayan olan ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci kimdir kaç yaşında boyu kaç? özgeçmişi.

Tuğba Ekinci Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Tuğba Ekinci 1976 senesinde Doğu Anadolu’nun en soğuk illerinden biri olan Kars’ta dünyaya gelmiştir.İki kardeş olan şarkıcının bir tane ablası bulunmaktadır.2015’de babasının vefat etmesinden dolayı üzüntülü günler geçirmiştir.Ünlü şarkıcının Boyu 1,60’dır.

Liseyi İstanbul’da okuyan şarkıcının Televizyonlara giriş yapmasında Osman Sınav faktörünün payı büyüktür.Çünkü ünlü şarkıcıyı ilk keşfeden o olmuştur.Bir gün dizi çekimi sırasında Ünlü şarkıyıcı görmüş ve ardından televizyonlarda bulunması için ona teklif sunmuştur.İlk kez 1994 senesinde Çarkıfelek programının hosteslerinden biri olarak gördüğümüz şarkıcı ardından ise Kral Tv kanalında çok uzunca bir zaman Vj olarak yer almıştır.

visum china
visum china

Ünlü şarkıcı Bir süre kadar Şan dersi almaya başlamış ardından ise 2005 senesinde ilk kez bir albüm çıkartmıştır.Çıkarmış olduğu O Şimdi Asker parçası uzunca bir süre herkesin dinlediği bir şarkı oldu.Ardından ise 2. albümünü çıkartı.3. Albümü ise Condom adındaki albüm oldu.Bu albümler dışında ünlü isim toplam 7 tane single çıkarmıştır.

Dikkat çeken olaylardan biride katılmış olduğu Buzda Dans adındaki yarışmadır.Bu yarışmada final kısmına kadar gelmeyi başarmış ama finalde kaybetmiştir.

tugba-ekinci-biyografi

Tuğba Ekinci evli mi? 2002 tarihinde ünlü basketçilerden Fatih Özbilen ile hayatlarını birleştirmiş evlilikleri ise 5 sene sürmüştür.2007 senesinde ayrılmışlardır.

İnternetten albümlerini indirenler sebebi ile Albüm çıkartmanın zor olduğunu belirten sanatçı bu konuda haklı olarak sitem ediyor.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.