Ezgi Baran Kimdir Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç?

Ezgi Baran Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Türk dizileri arasında en uzun soluklu olan günlük dizilerde roller almış ve her geçen gün oyunculuk çıtasını arttırmış Ezgi Baran kimdir kaç yaşında boyu kaç? biyografisi.

Ezgi Baran Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Ezgi Baran Antalyalı olan fakat çocukluğunu Ankara’da geçirmiş olan 1991’li Türk oyuncudur.Anadolu Üniversitesinin Sinema Radyo bölümünü bitiren oyuncu öncelikle oyunculuğa profesyonel olarak başlamadan evvel bir takım eğitimler görmüştür.Boyu 1,65’dir.

Öncelikle Behzat Ç’de oyunculuk kariyerine giriş yapmış sonrasında ise başka dizilerle devam etmiştir.Hem yüz güzelliğinle hemde oyunculuk konusunda iddialı olmasınla beraber bu mesleğe yöneldiğini söyleyen ünlü isim Aşk ve Günah dizisine seçilmesini şu şekilde açıklamıştır.Menajerinin vasıtasınla beraber seçmelere girmiş ve kazanmıştır.Birden bire olan bir şey olduğunu belirten oyuncu biraz da tesadüf olduğunu söylüyor.

visum china
visum china

Yoğun iş temposu sebebi ile herhangi bir dizi takip etmeye vakti olmayan oyuncu dizilerde oynadığı gibi filmlerde de ilerleyen senelerle beraber oyunculuk yapmak istiyor.Oyunculukta her zaman örnek almış olduğu kişi ise Türkan Şoray.

Oyunculukta yetenekle beraber eğitiminde çok önemli olduğunu dile getiren oyuncu özellikle bu yönde eğitimin gerekli olduğunu belirtiyor.Çocukluk zamanlarından beri diksiyon eğitimi alan oyuncu ilerleyen senelerde bir takım seslendirmelerde yapabilir.

Bir zamanlar sporda yapmış olan oyuncu 10 sene süresince Voleybol oynamış sakatlanmasının ardından Voleybolu bırakmıştır.

Boş zamanlarını ise genelde yakın dostları ile değerlendiren oyuncu evde oturmayı sevmiyor.

ezgi-baran-biyografi

Ezgi Baran Oynadığı Diziler

– Behzat Ç.
– Deniz Yıldızı (4 sezon)
– Unutma Beni (7 sezon)
– Aşk ve Günah
– Adını Sen Koy

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.