Deniz Tunca Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir Biyografisi

Deniz Tunca Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Beyaz Tv televizyonlarında Hafta sonunun son günü olan Pazar Günleri moda programı sunan dizilerde ve filmlerde oyunculuk yapmış güzel isim Deniz Tunca kimdir kaç yaşında nereli? yaşamındaki bilgiler sizlerle.

Deniz Tunca Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Deniz Tunca, 1983 senesinde Türkiyemize sınır olan ülkelerden Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir.İlkokul 5’e kadar olan bölümü Bulgaristan’da okuduktan sonra İstanbul ilimizde ortaokulu okumuştur.

Tiyatro ile ilgilenmeye lise sıralarındayken başlamış ardından ise okumuş olduğu okulun düzenlemiş olduğu etkinliklere katılarak yer almıştır.Bir süre kadar dedektif mesleğinle ilgilenmiş ama bu mesleğin cok fazla popüler olmadığını düşünerek bir takım tiyatro tekliflerini değerlendirmiştir.

visum china
visum china

Çok Aktif bir lise yaşantısı olmasınla beraber Tenis sporunu yaparak bu tenis sporunda düzenlenen müsabakalar neticesinde üçüncü olmuştur.Ayrıca dans yeteneğide olan Deniz Tunca yapmış olduğu danslarla beraber birinciliği almıştır.Lise’den sonra Üniversite okumak için Avrupaya gitmiş ve orada Sinema bölümünü okumuştur.Üniversite’den sonrada eğitimini sürdürmeyi düşünsede annesinin durumu ağırlaşmış ardından ise vefat etmiştir.Bu sebeple Yurtdışından İstanbul’a tekrar dönüş yapmış ve yaşamını burada sürdürme kararı almıştır.

İstanbul’da kaldıktan sonra çeşitli dizilerden ve filmlerden teklifler gelmeye başlamış ve içinden bir kısmını uygun bulup oyunculuğa başlamıştır.Farklı ülkelerin beraber yapmış olduğu Okal adındaki filmde Türk oyuncu olarak başrol oynamıştır.Bu filmin sonrasında ise Ihlamurlar Altında dizisinde oynamış dizi bittikten sonra ise Yemin dizisine geçmiştir.

Spor ile de ilgilenmesinden ötürü bu yöndede eğitim görmüş ve Spor Akademesi eğitimi alarak master yapma başarısı göstermiştir.Tenis’de oldukça iyidir ve aynı zamanda yoga konusundada iddialıdır.Bu iddiasınla beraber hem tenis hemde yoga hocalığı yapmıştır.Oyunculuk,sunuculuk, hocalık ne kadar çalışkan olduğunun kanıtıdır.

deniz-tunca-biyografi

Deniz Tunca Oynadığı Diziler ve Filmler

2000 – Baykuşların Saltanatı
2000 – Karate Can
2004 – Sihirli Annem
2004 – Anlat İstanbul(Film)
2004 – Büyük Buluşma
2004 – Okal(Film)
2004 – Şeytan Sofrası
2005 – Ihlamurlar Altında
2007 – Peri Tozu(Film)
2007 – İlk Aşkım(Film)
2010 – Kaybedenler Kulübü(Film)
2015 – Değiştir Bakalım (Film)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Beyaz tv ye ekranlarında en güzel sunucu iş’te moda tv programına da bayıldım çok samimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.