Deniz Tunca Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir Biyografisi

Deniz Tunca Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Beyaz Tv televizyonlarında Hafta sonunun son günü olan Pazar Günleri moda programı sunan dizilerde ve filmlerde oyunculuk yapmış güzel isim Deniz Tunca kimdir kaç yaşında nereli? yaşamındaki bilgiler sizlerle.

Deniz Tunca Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Deniz Tunca, 1983 senesinde Türkiyemize sınır olan ülkelerden Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir.İlkokul 5’e kadar olan bölümü Bulgaristan’da okuduktan sonra İstanbul ilimizde ortaokulu okumuştur.

Tiyatro ile ilgilenmeye lise sıralarındayken başlamış ardından ise okumuş olduğu okulun düzenlemiş olduğu etkinliklere katılarak yer almıştır.Bir süre kadar dedektif mesleğinle ilgilenmiş ama bu mesleğin cok fazla popüler olmadığını düşünerek bir takım tiyatro tekliflerini değerlendirmiştir.

Çok Aktif bir lise yaşantısı olmasınla beraber Tenis sporunu yaparak bu tenis sporunda düzenlenen müsabakalar neticesinde üçüncü olmuştur.Ayrıca dans yeteneğide olan Deniz Tunca yapmış olduğu danslarla beraber birinciliği almıştır.Lise’den sonra Üniversite okumak için Avrupaya gitmiş ve orada Sinema bölümünü okumuştur.Üniversite’den sonrada eğitimini sürdürmeyi düşünsede annesinin durumu ağırlaşmış ardından ise vefat etmiştir.Bu sebeple Yurtdışından İstanbul’a tekrar dönüş yapmış ve yaşamını burada sürdürme kararı almıştır.

İstanbul’da kaldıktan sonra çeşitli dizilerden ve filmlerden teklifler gelmeye başlamış ve içinden bir kısmını uygun bulup oyunculuğa başlamıştır.Farklı ülkelerin beraber yapmış olduğu Okal adındaki filmde Türk oyuncu olarak başrol oynamıştır.Bu filmin sonrasında ise Ihlamurlar Altında dizisinde oynamış dizi bittikten sonra ise Yemin dizisine geçmiştir.

Spor ile de ilgilenmesinden ötürü bu yöndede eğitim görmüş ve Spor Akademesi eğitimi alarak master yapma başarısı göstermiştir.Tenis’de oldukça iyidir ve aynı zamanda yoga konusundada iddialıdır.Bu iddiasınla beraber hem tenis hemde yoga hocalığı yapmıştır.Oyunculuk,sunuculuk, hocalık ne kadar çalışkan olduğunun kanıtıdır.

deniz-tunca-biyografi

Deniz Tunca Oynadığı Diziler ve Filmler

2000 – Baykuşların Saltanatı
2000 – Karate Can
2004 – Sihirli Annem
2004 – Anlat İstanbul(Film)
2004 – Büyük Buluşma
2004 – Okal(Film)
2004 – Şeytan Sofrası
2005 – Ihlamurlar Altında
2007 – Peri Tozu(Film)
2007 – İlk Aşkım(Film)
2010 – Kaybedenler Kulübü(Film)
2015 – Değiştir Bakalım (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir Yorum

  1. Beyaz tv ye ekranlarında en güzel sunucu iş’te moda tv programına da bayıldım çok samimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.