Yasemin Allen Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yasemin Allen Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Güzelliğinle beraber insanları büyüleyen yer almış olduğu diziler ile sinemalarda çok iyi bir grafik çizen oyuncu Yasemin Allen kimdir kaç yaşında boyu kaç? özgeçmişi.

Yasemin Allen Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Yasemin Allen, 1989 yılının 10 Temmuz günü hayata gözlerini açan bir bayandır.İngiltere’de doğan oyuncu tanınmış film oyuncularından biri olan bir anneye sahiptir.Annesinin ismi Suna Yıldızoğlu’dur.Hem Annesi hemde babası İngilterelidir.O Daha henüz 3-4 aylık olduğu zaman babasınla annesi ayrılmışlardır.Boyu 1,75’dir.

Okula Türkiye’de başlayan oyuncu 2000 tarihine kadar Türkiye’de bulunmuş sonrasında ise Annesinle kaldığı için onunla beraber Avustralya’ya gitmiştir.Bu ülkede kalmaya başlayan oyuncu Lise eğitimini bu ülkede bitirmiştir.2008 tarihinde ise annesinin Türkiye’ye gitmek istemesinle beraber oda annesinin yanında giderek Türkiye’ye tekrar dönmüştür.

2008 tarihinde Elif dizisinde yer almayı başarmış hemde başrol oyuncusu olmuştur.Merhamet dizisi 2 sezon yer almasından sonra final yapmış ve o yüzden Muhteşem Yüzyıl dizisinde bir süre rol almıştır.

Bir takım reklamlarda da oynayan oyuncu 2009,2013 ve 2014’de reklamlarda oynamıştır.Özellikle Ttnet reklamı baya popüler olmuştur.

Özellikle Oyunculuk yapmaya başlamasından sonra sporla daha fazla ilgilenen oyuncu haftada 3-4 defa spor yapmayı ihmal etmiyor.Koşu yapmak ve bisiklet sürmek beğendiği sporlardan biri.

Tatlı yemeyi özellikle çok seven oyuncu yemek yemeyide bir o kadar seviyor.

yasemin-allen-biyografi

Yasemin Allen Oynadığı Diziler ve Filmler

2008 – Elif
2009 – Kavak Yelleri
2010 – Yerden Yüksek
2011 – Hayat Devam Ediyor
2013- Muhteşem Yüzyıl
2013 – Merhamet
2013 – Su ve Ateş
2014 – Şeref Meselesi
2016 – Dönerse Senindir (Sinema)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.