Yiğit Dikmen Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yiğit Dikmen Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Survivor yarışmasına katıldığı günden sonra hayatında değişiklikler yaşamış ve yakın zamanda dizide oynayacak Ünlü kişi Yiğit Dikmen kimdir kaç yaşında nerelidir?

Yiğit Dikmen Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Yiğit Dikmen İstanbul doğumlu 1987 seneli doğuma sahip bir ünlüdür.Çok uzun bir zaman boyunca Amatör küme takımında futbol oynamış futbola karşı özel bir ilgi beslemiştir.2011 senesinden itibaren ise Crossfit ile ilgilenmeye başlamış ve Türkiye’de ilk Crossciftcilerden biridir.Yakın bir zaman içersinde bu konuda Antrenörlük yapacaktır.

Kardeşi olan Yağızkan’da oyunculuk yapan bir isimdir.Halen Haliç Üniversitesi Konservatuarı’nda okuyan kardeşi Güzel Günler Göreceğiz adındaki filmde oynamıştır.Bunun yanı sıra Ağır Roman, Yeni Dünya ve Cinayet dizilerinde rol almıştır.

Ünlü ismin boyu 1.84 dür ve kilosu ise 79-80’dir.Saçlarının rengi siyah, gözlerinin rengi ise Koyuca kahverengi renktir.

2014 senesinin Mart ayında başlamış olan Survivor yarışmasına katılmış ve gönüllüler takımında yer almıştır.Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı arasında yapılan Survivor yarışması son derece heyecanlı geçmiş ve bitmiştir.Gönüllüler takımında Ünlü isim dışında, Berna Canbeldek, Mert Palavaroğlu ve Müge Üzel gibi isimler bulunmuştur.

Fox Tv ekranlarında başlayacak Şehrin Melekleri dizisinde Ünlü isim karşımıza çıkacaktır.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın