Barış Yarkadaş Kimdir Hayatı Biyografisi

Barış Yarkadaş Kimdir?

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Milletvekillerinden biri olan ve sosyal medyayı aktif bir biçimde kullanan ve hergün bir çok paylaşım yapan ünlü siyasetçilerden Barış Yarkadaş kimdir? bu derlemiş olduğumuz özgeçmiş ile siyasetçi hakkındaki bilgilere erişebilirsiniz.

Barış Yarkadaş Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

Chpli isim Barış Yarkadaş 1974 senesinde hayata merhaba demiş olan bir isimdir.Kars’ta dünyaya gelmiş olan siyasetçi eğitimine burada başlamış ve ortaokul bitene kadar Kars’ta yaşamıştır.Ortaokul tamamlanmasının ardından ailesi ile beraber İstanbul’a göç etmiş ve yaşamının geri kalanını ailesinle beraber burada yaşamaya başlamıştır.İstanbul’da Meslek Lisesine yazılmış olan siyasetçi burada Meslek Lisesini bitirmiş ardındanda Marmara Üniversitesi ile eğitimini sürdürmüştür.

Marmara Üniversitesi’nde Matbaacılık üzerine eğitim almaya başlamış ardından ise Kamu Yönetimi bölümüne geçmiştir.Kamu Yönetimi okurken okulu bırakma kararı almış ve medya sektörü ile yoluna devam etmiştir.

Bir çok kategoride çalışmış olan ünlü siyasetçi çeşitli gazeteler, dergiler ve İnternet sitelerinde haber üzerine çalışmıştır.2001 seçimlerinde Çağdaş Gazeteciler Derneği tarafından yapılan seçimde İstanbul’un Şube başkanı olmuştur.

Bir süre sonra siyasete atılmış olan Barış Yarkadaş 7 Haziran’da yapılmış olan seçimde aday gösterilmiş ve İstanbul’dan Milletvekili seçilerek Meclis’te bulunmaya hak kazanmıştır.

Bu zamana kadar 2 tane kitap çıkarmış olan siyasetçi 2004 senesinde Hepsi Yaralar Sonuncusu Öldürür isimli kitabı çıkarmış ardından ise 2015 senesinde Aksaray’ın Sırları adındaki 2. kitabını çıkarma başarısı sağlamıştır.

Halen Chp’de Milletvekili olarak görevini sürdürmektedir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.