Buse Arslan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Buse Arslan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

İlerleyen senelerde dizilerin ardından sinemalarda da göreceğimizi düşündüğümüz başarılı bir güzel oyuncu olan Buse Arslan kimdir kaç yaşında boyu kaç? detaylı bir biyografisi işte başlıyor.

Buse Arslan Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Buse Arslan, Memleketi İstanbul olan 29.12.1992’li bayan oyunculardandır.Güzel oyuncu Tiyatro ile beraber diziyi beraber yürütmüş ve daha henüz sinemalarda rol almamıştır.Eğitimle ilgili kararını Güzel Sanatlar Fakültesi’ne yazılarak değerlendirmiş ve burslu bir şekilde eğitimini bitirmiştir.Boyu 1.68’dir.

2012’de Akasya Durağında oynayarak girmiş olduğu dizilerini hiç ara vermeden sürdürmektedir.O yıldan itibaren hemen hemen her sene bir dizide oyunculuk yapmıştır.

Dizi çekimleri olmadığı zaman ya da bir boşluk bulduğu zaman muhakkak spor ile ilgilenmeyi seven oyuncu sporu mümkün olduğunca aksatmıyor.Pilates yapmayı çok seven oyuncu aynı zamanda kendini çok daha geliştirmeyide hedefliyor.

Instagram’ı düzenli olarak kullanan oyuncu Aşk Yalanı Sever dizisinde gösterdiği performans ile dikkat çekmiştir.Güzel oyuncu evli mi? Ünlü isim evet evlidir.2016 tarihinde Kazım Akdeniz ile sade bir törenle evlenmiştir.

En son olarak Aşk Yalanı Sever ve Kocaman Ailem dizilerinde oynayan oyuncu her zaman daha ilerlemeyi kendine hedef koymuştur.

buse-arslan-biyografi

Buse Arslan Oynadığı Diziler

2012 – Akasya Durağı
2012 – Avrupa Avrupa
2012 – Yalan Dünya
2013 – Benim Hale Bir Umudum Var
2013 – Bizim Okul
2015 – Kocamın Ailesi
2016 – Ask Yalanı Sever
2018 – Kocaman Ailem

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir