Eren Hacısalihoğlu Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Boyu?

Eren Hacısalihoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Özellikle genç bayanlar renkli gözlü ve esmer erkeklerden çok hoşlanıyor.İşte hem renkli gözlü, hemde yakışıklı bir oyuncu olan Eren Hacısalihoğlu kimdir kaç yaşında boyu kaç? sıkça yanıt beklenen sorularla beraber biyografisi.

Eren Hacısalihoğlu Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Eren Hacısalihoğlu, Aslen Trabzonlu bir oyuncudur.1986 senesinde Ankara ilimizde hayata merhaba diyen oyuncu Ankara’da cok uzun zaman yaşamıştır.Çocukluk çağlarından itibaren her zaman bir hedef doğrultusunda ilerlemiş ve oyuncu olmayı istemiştir.Boyu 1.80’dir.

Lise’yi bitirmesinden sonra Üniversiteyi kazanmayı başarmış fakat çok güzel bir bölüm olan İnşaat Mühendisliği bölümünü 2 sene okuduktan sonra bitirme kararı almıştır.Hedefi oyunculuk olduğu için bu konuda bir bilgi almak istemiş tekrar sınava katılarak bu sefer Konsevartuar’ı kazanmıştır.Konservatuar’ı kazanması onun istediği oyunculuğa onu bir adım daha yaklaştırmıştır.İnşaat Mühendisliği bölümüne girmesinde babasının payı yüksektir çünkü babası müteahhittir.

2011 tarihinde esas hedefi olan mesleğini yapmak için kameranın karşısına geçerek Mavi Kelebekler adındaki Trt ekranlarında yayınlanan dizide rol almıştır.

visum china
visum china

Aşk ile düşüncelerinide paylaşan oyuncu Aşka inanmadığını söylemektedir.3 sene süresince bir kız arkadaşı olmuş olan oyuncunun şuan sevgilisi var mı yok mu bilinmiyor.

Bir bayanın bakımlı olması gerektiğini düşünen oyuncu bakımlı bayanlardan hoşlanmaktadır.

eren-hacisalihoglu-biyografi

Eren Hacısalihoğlu Oynadığı Diziler ve Filmler

2011 – Mavi Kelebekler
2011 – İnsan Aldandı
2012 – Benim için Uzulme
2014 – Kadim Dostum
2015 – Asla Vazgeçmem
2015 – Kalbim Ege’de Kaldı
2016 – Aşk Yalanı Sever
2016 – Ateş (Sinema)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir