Ebru Polat Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Ebru Polat Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Kimi zaman güzelliği ile kimi zamanda vermiş olduğu röportajlarla beraber gündemde olan şarkıcılardan pop müzikte önemli bir isim Ebru Polat kimdir kaç yaşında boyu kaç? tüm yanıt aranan cevaplarından derlediğimiz biyografisi işte başlıyor.

Ebru Polat Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ebru Polat, Türkiye’nin güzelleri ile ünlü illerinden olan İzmir’de hayata merhaba demiş bir şarkıcıdır.1983’lü olan şarkıcı, çocukluk zamanlarında son derece hareketli bir kız olarak bale dersleri görmüştür..Müziğe girişi ilkokul sıralarındayken olmuştur.Boyu 1,68 cm’dir.

Ebru Polat İlkokuldan sonra sırasıyla tüm eğitimini tamamlayıp Üniversite tercihini yapmış ve müzikten çok farklı bir bölüm olan Hukuk bölümünü tercih etmiştir.Hukuk Fakültesi’ni bitirmesinden sonra Avukatlık yapmaya başlamıştır.Hayatını bu şekilde devam ettirdiği sırada Avukatlık mesleğini birden bire bırakmış ve tamamen müzikle ilgilenmeye başlamıştır.

Müzik kararını vermesinin ardından ilk işi İngiltere’ye gitmek olan şarkıcı burada Sanat Akademisine yazılmış ve müzikle ilgili eğitim görmüştür.Eğitimini yeterli dereceye kadar gördükten sonra Türkiye’ye tekrar dönmüş ve sonrasında da Albüm çıkartmıştır.Çıkarmış olduğu albümünde hem şarkıları hemde güzelliği dikkat çekmiştir.

visum china
visum china

ebru-polat-biyografi

Bu zamana kadar toplam 9 albüm çıkartan sanatçı ilk Albümü olan Çetin Ceviz albümünden sonra bir çok albüm çıkartmıştır.En son çıkarmış olduğu albüm ise 2015 tarihindeki 9 Hit adındaki albümdür.Genellikle albümlerinin bazılarında önemli sanatçıların cok eskiden seslendirmiş olduğu şarkıları kendine has bir şekilde yorumlamıştır.

Her zaman erkeklerde duyduğumuz Çapkın kelimesi ünlü sanatçı içinde geçerli bir kelime.Bayanlarda da çapkın olanlar olduğunu biliyoruz.Son derece Erkek arkadaşları konusunda dikkatli olan şarkıcı hislerine çok güveniyor.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir