Can Nergis Kimdir Biyografisi Hayatı

Can Nergis Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Hem yakışıklılığı hemde uzun boylu ve renkli gözlerinle bir çok bayanın kendisini beğendiği oyunculardan biri olan en son olarak Tatlı İntikam adındaki dizide görmüş olduğumuz oyuncu Can Nergis kimdir kaç yaşında boyu kaç? yakışıklı ismi yakından tanımaya hazırsanız hemen özgeçmişine başlıyoruz.

Can Nergis Kimdir Kaç Yaşında Boyu Hayatı

Yakışıklı önemli oyunculardan olan Can Nergis 27.05.1985 senesinde dünyaya gözlerini açan bir isimdir.İstanbullu olan isim çocukluk zamanlarınıda İstanbul’un Şişli ilçesinde geçirmiştir.Ailesinin kendisine ait bir Yemek üzerine dükkanları bulunmaktadır.Boyu 1.93 olan oyuncu çoğu basketbolcu gibi uzundur.

Onyedi yaşına girmesinle beraber Teyzesi onu modellik yapması konusunda yönlendirmiş ve oda teyzesini dinleyerek tanınan Ajanslardan biri olan Neşe Erberk’e gitmiştir.Buraya gidip kayıt olan oyuncu sonrasında ise bazı yerlerde modellik yapmış ayrıca katalog çekimleri için çağrılmıştır.Modellik yapmaya başlamasınla beraber çeşitli Menajerlerle tanışma şansı bulmuş isim bazı gelen teklifleri değerlendirmiş ve Çin’de bulunan bir Ajans’a imza atarak 3 sene boyunca burada modellik yapmıştır.

Çin’den sonra çeşitli Ülkelere giden ünlü isim başta Japonya, Malezya olmak üzere çok sayıda yerde bulunmuştur.Ardından Tayland’a giden isim burayı çok sevmiş ve burada kendilerine ait bir yemek dükkanı açmıştır.5 sene süresince burada kalmış olan yakışıklı isim gelen dizi teklifleri üzerine buradaki işlerini bırakıp Türkiye’ye yerleşmiştir.İlk oyunculuğuna ise 2011 senesinde başlamış ve Herşeye Rağmen dizisinde oynamıştır.

Can Nergis Oynadığı Diziler

2011 – Herşeye Rağmen
2012 – Dila Hanım
2014 – Maral
2014 – Pasa Gonlum
2015 – Arka Sokaklar
2016 – Anne
2016 – Tatlı İntikam

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.