Cem Kılıç Kimdir?

Cem Kılıç Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Televizyonlarda görmeye alışık olduğumuz birçok dizide kendine yer bulmuş başarılı oyuncu Cem Kılıç kimdir nereli kaç yaşında? hayatı.

Cem Kılıç Kimdir? Özgeçmişi

Ünlü Oyuncu 4 Ocak 1978 yılında Başkent Ankara’da dünyaya geldi.İlk ile Ortaokulu Ankara’da tamamlamış daha sonra Üniversite okumak için ise Amerika’ya gitmiştir.Burada Medya İletişim konusunda Üniversite okudu.

Türkiye’de kendisini tanıtması birçok dizi ile gerçekleşti fakat en çok tanınmasında rol almış olduğu Ekmek Teknesi isimli dizi olmuştur.Bu dizide Korkut arakterini canlandırmıştır.

Daha sonra Fox ekranlarında yayınlanan Dinle Sevgili dizisinde kendini tekrar göstermiştir.Bu dizide Mehmet ismini canlandıran kişidir.

cem-kilic-biyografi-resimleri

Oyuncu O Hayat Benim dizisinde İsmail karakterini canlandırmıştır.

Oynadığı diziler
1996 – Çılgın Bediş
2000 – Hayat Bağları
2002 – Ekmek Teknesi
2005 – Çapkın
2006 – Ah polis olsam
2007 – Hayal ve gerçek
2011 – Dinle Sevgili
2014 – O Hayat Benim

Oynadığı Filmler

2004 – Okul
2009 – Süpürr
2010 – Şov Bizınıs
2015 – Kocan Kadar Konuş
2016 – El Degmemiş Aşk
2018 – Bir Denizcinin Doğum Günü

Bizlerde iyi bir grafik yakalayan dizideki İsmail karakterini başarıyla canlandıran oyuncuya başarı dileklerimizi iletiyoruz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.