Dilşad Çelebi Kimdir nereli kaç yaşında?

Dilşad Çelebi Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Eve Dönüş dizisinde sergilemiş olduğu performans ile çok kişi tarafından beğenilmiş ve bu yapımın ardından yine yeni dizilerle ekranlarda olmayı sürdüren ünlü isim Dilşad Çelebi kimdir? nereli kaç yaşında bütün biyografisini yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Dilşad Çelebi Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Anne babası Memur olan Ünlü oyuncu Dilşad Çelebi, 1984 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.Ortaöğretimine başladıktan sonra çoğunlukla dövüş sanatları hakkında eğitimler almıştır.Lise bitiminin ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri bölümünü kazanmış ve mezun olmuştur.

Dilşad Çelebi Üniversite okuduğu sırada özellikle müzikle ilgilenmiştir.Basgitar çalmaya başlayan ve bunuda başaran güzel Oyuncu İstanbul Film Festivali ve benzer organizasyonlar içersinde kendi isteğinle görev almıştır.Bir dönem Çizgi Film yazarlığıda yapmıştır Tekir ve Kuyrukları isimli yaklaşık Seksen bölüm yayınlanan çizgi filmde yazarlık görevinde bulundu.

visum china
visum china

Bir süre dinlendikten sonra Gaye Sökmen Ajansına katılmıştır ve burada Reklam filmlerinde oynamıştır.Oyunculuğa giriş yaptığı ilk dönemlerde kendini göstermiş üst düzey yapımcılarla çalışmıştır.Bunlar arasında Timur Savcı, Osman Sınav gibi ünlü yapımcılar vardır.

Gönül Çelen isimli dizide rol almış ve bu dizide Bahar karakterini kendisi canlandırmıştır.Ardından Atv’de yayınlanmış olan Seni Bana Yazmışlar isimli dizide başrol oynamıştır.Yalan Dünya isimli dizide ise sadece 21. bölümde konuk olarak rol almış ve Kanal D ekranlarında yayınlanmış İntikam dizisindede oynamıştır.

Eve dönüş dizisindeki başrolün ardından 2018’de bir dönem kadar yayınlanmış olan Aliya dizisinde rol almış olan oyuncu şu sıralarda yeni bir dizinin kadrosunda yer alarak tekrar ekranlarda bulunabilir.Bizde oyuncunun yeni dizisini merakla bekliyoruz.

Dilşad Çelebi Oynadığı Diziler

2008 – Derdest
2009 – Alayına Isyan
2009 – Kapadokya Düşleri
2010 – Gonulcelen
2011 – Senı Bana Yazmıslar
2013 – Bugunun Saraylısı
2014 – Intıkam
2015 – Eve Dönüş
2018 – Aliya

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.