Kaan Yıldırım Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Kaan Yıldırım Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Adı Mutluluk dizisinde başrol oynamasından sonra popüler bir oyuncu haline gelen yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım kimdir nereli kaç yaşında? biyografisi.

Kaan Yıldırım Kimdir Biyografisi

Genç kızlar tarafından çok beğenilen oyuncu Kaan Yıldırım 24 Aralık 1986 yılında İstanbul’da gözlerini açmıştır.Üniversite’yi İngiltere’de okumuştur.Londra Branel Üniversitesi Pazarlama bölümünü bitirmiştir.

Ünlü oyuncunun boyu 1.80 cm kilosu ise 70-72 arasıdır.Kayıp isimli dizide iyi bir performans göstermiş ama esas onun büyük bir hayran kitlesi olmasındaki pay Ulan İstanbul isimli dizidir.Ulan İstanbul dizisindeki rolü ile beraber oyunculuk konusunda büyük bir adım atmıştır.Ulan İstanbul dizisinde Ferdi karakterini canlandırmıştır.Küçük yaşlardan itibaren oyunculuk konusunda bir takım eğitimler almış bir isimdir.

2014 tarihinde oynadığı diziden sonra tekrar ekranlara çıkmaya hazırlanan oyuncu Adı Mutluluk dizisinle tekrar ekranlara gelecektir.Bu dizide Ezgi Eyüboğlu ile beraber başrolü paylaşacaklar.

kaan-yildirim-biyografi

Çok Ses getiren dizi Fox Tv ekranlarında yaz sezonu içerisinde yer almış iyi bir reyting almasıyla beraber uzunca süre devam etmiştir.Fox Tv’nin güzel dizilerinden biri olmayı başarmış bu dizi ardından ise final yaparak ekranlara tamamen veda etmiştir.

Yakışıklı oyuncu Son olarak İnsanlık Suçu dizisinde oynamıştır.

Oynadığı Dizi ve Filmler

2018 – İnsanlık Suçu
2016 – Kalbim Yangın Yeri
2015 – Mutluluk
2014 – Ulan İstanbul
2013 – Kayıp

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Kaan Yıldırım Kimdir Nereli Kaç Yaşında? için Yorumlar (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ya seni yerim cooook tatli bi adamsin senin buyuk bi hayraninim ezgi eyubogluyla cooook yakisiyosunuz sizi cooook seviyooorum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın