Kaan Yıldırım Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Kaan Yıldırım Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Adı Mutluluk dizisinde başrol oynayan yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım kimdir nereli kaç yaşında? biyografisi.

Kaan Yıldırım Kimdir Biyografisi

Genç kızlar tarafından beğenilen yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım 24 Aralık 1986 yılında İstanbul’da gözlerini açmıştır.Üniversite’yi İngiltere’de okumuştur.Londra Branel Üniversitesi Pazarlama bölümünü bitirdi.

Ünlü Oyuncunun boyu 1.80 cm kilosu ise 70-72 arasıdır.Kayıp isimli dizide iyi bir performans göstermiş ama esas onun büyük bir hayran kitlesi olmasındaki pay Ulan İstanbul isimli dizidir.Ulan İstanbul dizisindeki rolü ile beraber oyunculuk konusunda büyük bir adım atmıştır.Ulan İstanbul dizisinde Ferdi karakterini canlandırmıştır.Küçük yaşlardan itibaren oyunculuk konusunda bir takım eğitimler almış bir isimdir.

2014 tarihinde oynadığı diziden sonra tekrar ekranlara çıkmaya hazırlanan oyuncu Adı Mutluluk dizisinle tekrar ekranlara gelecektir.Bu dizide Ezgi Eyüboğlu ile beraber başrolü paylaşacaklar.

kaan-yildirim-biyografi

Çok ses getirmesi beklenen dizi Haziran ayı içersinde ekranlara gelecek.Süreç Film tarafından Fox TV’ye çekilecek film fox tv ekranlarında izleyicilerle buluşacak.Bu dizide Batu karakterini oynayacak.

Oynadığı Dizi ve Filmler

2016 – Kalbim Yangın Yeri
2015 – Mutluluk
2014 – Ulan İstanbul
2013 – Kayıp

Yeni dizisi ile beraber bizlerde ekip olarak kendisine yeni dizisinde başarılar diliyoruz.Kaan Yıldırım Kimdir Nereli Kaç Yaşında? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ya seni yerim cooook tatli bi adamsin senin buyuk bi hayraninim ezgi eyubogluyla cooook yakisiyosunuz sizi cooook seviyooorum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın