Kürşat Biçici Kimdir? Kaç Yaşında Aslen Nereli?

Kürşat Biçici Kimdir?

Kanal 7 televizyonunda “Gündüz Gece” isimli programla ekranlara gelen Kürşat Biçici’nin hayatı hakkında merak edilenler. Kürşat Biçici kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşındadır? gibi en çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kürşat Biçici Kimdir? Biyografisi

Kürşat Biçici doğum yeri Ankara’da 1974 tarihinde dünyaya gelmiştir. Kürşat Biçici annesinin ismi Fatoş, babasının ismi ise Tayfun Cuma’dır. Kürşat Biçici’nin babası Ankara Radyosu sanatçılarındandır. Eğitimlerini farklı şehirlerde tamamlamış olan başarılı Türkücü ortaokulu Ardahan’da, lise eğitimini ise Nevşehir’de tamamlamıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisinden mezun olduktan sonra çeşitli sanatçıların vokalliğini üstlenmiş ve bazı barlarda sahneye çıkmıştır. 2002 tarihinde Doğan Müzik ile anlaşan türkücü ilk albümünü Doğan Müzik firmasından 2002 tarihinde çıkarmış ve albümüne de “Leyla” adını vermiştir. Albüm dinleyiciler tarafından çok sevilmiş ve müzik piyasasında güzel bir yer edinmiştir.

Albüm sonrası oyunculukta yapmaya başlayan isim “O Şimdi Asker” isimli filmde rol almış ve ardından da “Neredesin Firuze” filminde tekrar oyunculuk yapmıştır. Albüm çalışmaları dışında Kanal 7 ekranlarında “Gündüz Gece” programını sunmaktadır. İlk albümünden sonra 2006’da “Sıra Bende” isimli albümü çıkartan sanatçı son olarak ise “Kaçamıyorum” isimli single çıkarmıştır.

Kürşat Biçici Aslen Nereli?

Kürşat Biçici aslen nereli? Anne tarafından Kırşehirli, baba tarafından ise Nevşehirli’dir.

Kürşat Biçici Evli mi, Kiminle Evli?

Kürşat Biçici kiminle evli? Kürşat Biçici’nin eşinin adı Deniz Akdoğan’dır. Kürşat Biçici ne zaman evlendi? Kürşat Biçici 2014 yılında evlenmiştir.

Kürşat Biçici Boyu ve Kilosu

Kürşat Biçici’nin boyu kilosu 1.80 boyunda ve 85 kilodur.

Kürşat Biçici Kaç Yaşında?

Kürşat Biçici’nin doğum tarihi 10 Ağustos 1974 tarihidir.

Kürşat Biçici Hangi Burç?

Kürşat Biçici’nin burcu Aslan’dır.

Kürşat Biçici Albümleri

2002 – Leyla
2006 – Sıra Bende
2008 – Bu Alemin Tekiyim
2012 – Kürşat
2015 – Yüreğim Davacı
2017 – Bizi Bulur (single)
2018 – Yav he he (single)
2019 – Kaçamıyorum (single)

Kürşat Biçici Oynadığı Filmler

  • Neredesin Firuze
  • O Şimdi Asker

Kürşat Biçici ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.