Makbule Meyzinoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Makbule Meyzinoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

En çok üzüldüğümüz konulardan biri oyunculuk yapan kişilere ait bilgilere yeterli şekilde ulaşamamak.İşte yine o oyunculardan biri olan güzelliği ile beraber oyunculuğu birleşmiş ünlülerden Makbule Meyzinoğlu kimdir kaç yaşında boyu kaç? aranılan oyuncunun biyografisi yazımızda.

Makbule Meyzinoğlu Kimdir Kaç Yaşındadır?

Makbule Meyzinoğlu, 1974 senesinde hayata gözlerini açmış Bulgaristanlı bir bayan oyuncudur.Çeşitli dizilerle beraber kariyerinde ilerleyen oyuncu, özellikle Muhteşem Yüzyıl dizisindeki oyunculuğunla daha fazla gündeme gelmiştir.Boyu 1.73 olan oyuncu 57-58 kilo aralığında bir kiloya sahiptir.

Diziler dışında öncelikle tanınmış çok önemli Markalarında reklamlarında onu gördük.Bayanlarda en sevilen burçlardan biri olan Akrep burcuna sahip olan oyuncu Siyah saçlar ve yeşil gözlere sahiptir.Oynamış olduğu reklamlar ise Banvit,Doritos,Bingo’dur.

Yabancı diller konusunda da son derece bilgili olan oyuncu başta Bulgarca olmak üzere İngilizce ile Rusca dillerini bilmektedir.

visum china
visum china

Oyuncu 2016’nın Yaz sezonu içerisinde yayınlanmış olan dizilerinden Aşk Yalanı Sever adındaki dizide rol almıştır.Dizide Nihal karakteri ile beraber karşımıza çıkmış olan oyuncu, bir çok tanınmış oyuncu ile beraber oynamıştır.Dizi büyük hedeflerle başlamış olsada bir süre sonra reytinglerdeki düşüşe engel olamayıp final kararı almıştır.Bu diziden sonra başka bir dizide göremediğimiz oyuncu bakalım kısa zaman içerisinde başka bir proje ile tekrar ekranlarda yer alacak mı?

makbule-meyzinoglu-biyografi

Makbule Meyzinoğlu Oynadığı Diziler Nelerdir?

– Güllerin Savaşı
– Çalıkuşu
– Muhteşem Yüzyıl
– Hanımın Çiftliği (İlk sezon)
– Aşk Yalanı Sever (Nihal)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir