Pelin Uluksar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Pelin Uluksar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyunculuğa çok iyi bir giriş yapan özellikle Güzelliğinle beraber şimdiden çok konuşulmaya başlayan ilerleyen dönemler içerisinde çok fazla onu ekranlarda göreceğimizi tahmin ettiğimiz güzel genç bir oyuncu olan Pelin Uluksar kimdir kaç yaşında boyu kaç? genç ismin özgeçmişini hemen aktarmaya başlayalım.

Pelin Uluksar Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Pelin Uluksar 25 Eylül gününün 1994 senesinde dünyaya gözlerini açmış bir oyuncudur.2018 yılı karşılığı düşünüldüğünde şuan 24 yaşında bulunmaktadır.İstanbullu olan oyuncu Yeditepe Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümünü bitirmiştir.Oyunculuk eğitimi açısından kendini son derece geliştirmiştir.Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne yazılarak burada hem oyunculuk alanında hemde diksiyon ile ilgili dersler görmüştür.Boyu 1,73’dür.Terazi burcundaki oyuncunun gözleri ise Kahverengidir.

Televizyonlara ilk kez çıkmış olduğu proje reklam projesidir.Patos reklamında rol almış olan oyuncu en son ise Fox Tv kanalının yaz sezonu için hazırlamış olduğu dizilerden No:309’da oynamıştır.

Şimdide Pelin Uluksar biliyorsunuz bir dizi ile karşımıza cıktı.Şimdi dizideki karakterinin nasıl biri olduğuna bir göz atalım.

No:309 Nergis Kimdir?

No:309 Nergis karakterini canlandıran oyuncu dizide bir önemli Kozmetik firmasında iş hayatını sürdüren bir kızı oynamaktadır.Aile içerisinde en fazla makyaj yapmayı kendisi sevdiği için çalıştığı yerde Kozmetik firması olmuştur.Hedefleri arasında maddi durumu çok iyi biri ile evlenmek olan Nergis karakteri dizinin ilerleyen bölümlerinle beraber biraz hayal kırıklığı yaşar.Dizide özellikle güzelliği ile beraber dizi içerisinde en cok isminin merak edildiği bir oyuncu olmuştur.Pelin Uluksar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın