Pelin Uluksar Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kilosu Nedir?

Pelin Uluksar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyunculuğa çok iyi bir giriş yapan özellikle güzelliğinle beraber şimdiden çok konuşulmaya başlanan ve ilerleyen dönemler içerisinde çok fazla onu ekranlarda göreceğimizi tahmin ettiğimiz güzel oyuncu Pelin Uluksar kimdir? kaç yaşında boyu kilosu kaç? genç ismin özgeçmişini hemen aktarmaya başlayalım.

Pelin Uluksar Kimdir? Biyografisi

25 Eylül 1994 yılında İstanbul’da doğan Pelin Uluksar, küçüklüğünden itibaren sanat ile iç içe büyümüş ve ailesinin her konuda desteğini almıştır.İlk olarak İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nı bitirmiş olan güzel isim, ardından ise Müjdat Gezen Sanat Merkezine yazılarak hem diksiyon hem de tiyatro eğitimi almıştır.Son olarak ise Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde okumuştur.

Pelin Uluksar’ın boyu 1.73 cm, kilosu ise 55’dir.Burcu ise Terazi’dir.

Televizyonlarda ilk olarak “Patos” reklamı ile izlemiş olduğumuz oyuncu, ardından ise Fox Tv’nin akıllarda kalan dizilerinden biri olan “No:309” dizisinde oynamıştır.Bu dizide Nergis karakterine hayat vermiş olan güzel isim, arkasından ise 2018 yılında “Bir Deli Rüzgar” dizisinde rol almıştır.

2019 yılında “Vuslat” dizisinde oynayan isim bu dizide Nehir karakterini canlandıran isim olmuştur.

Disiplini elden hiç bırakmayan güzel oyuncu, sevdiklerine çok fazla zaman ayıramasa bile genellikle telefonla arayıp iki çift güzel söz söyleyip gönüllerini almaya çalışmaktadır.kimdirkim-com Hayata her zaman olumlu taraftan bakan isim oyunculukta daha çok hedeflerinin olduğunu söylemiştir.

Kolay aşık olmadığını belirten güzel isim, görür görmez aşka da inanmamaktadır.Sadakat ve dürüstlüğün ise aşkta en önemli yere sahip olduğunu ifade etmiştir.

Pelin Uluksar Rol Aldığı Diziler

2017 – No: 309 (Nergis)
2018 – Bir Deli Rüzgar (Melis)
2019 – Vuslat (Nehir)

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

2 Yorum Bırak

  1. Pelin uluksar cok sevdiğim bir kisi cok guzelsin I love you♡♡ birtanesin sen

  2. Pelin abla bir numaralı hayranınım hiç bir bölümünü kçirmadim.Pelin abla cok iyisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir