Ali Aksöz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Ali Aksöz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Medcezir dizisinle beraber ismi en fazla aranan, hakkındaki biyografisi merak edilen ünlü oyunculardan Ali Aksöz kimdir kaç yaşında boyu kaç? ayrıntılar hazırlamış olduğumuz yazımız içerisinde.

Ali Aksöz Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Ali Aksöz, Tatvan’da hayata gözlerini açmış fakat Aslen Trakyalı olan bir oyuncudur.Babası ile Annesi doktordur.Onun Tatvan’da doğması ise ailesinin orada görev yapması sırasında gerçekleşmiştir.Oyuncu 1978 yılının yeni yıla girmiş olduğu ilk gün olan 1 Ocak günü doğmuştur.Eğitimini Beykent Üniversitesi’ne yazılıp orayı bitirerek tamamlamıştır.Lisedeyken biraz zayıf olan oyuncu yaşının ilerlemesiyle beraber harika bir fiziğe sahip olmuştur.Boyu 1.92 ve kilosu ise 83’dür.

Bu zamana kadar çoğunlukla Reklamlarda oynamış fakat dizi ve sinemalarda da oyunculuk yapmıştır.Kimdirkim.com Esas mesleği Yazarlıktır fakat kendisi oyunculukla daha çok vakit harcamaktadır.Özellikle Bilim ile ilgili dizilerin ülkemizde olmasından yanadır.Yazarlık mesleğinle beraber roman yazmıştır.Yabancı dilleride iyi bilen oyuncu Japonca, İngilizce ve İspanyolca dillerine hakimdir.Çok kez ödül almıştır.

Oynamış olduğu reklamlardan bazıları şu şekildedir: 2003 tarihinde Atlas Dergisi’nin reklamı, 2004 tarihinde Spor Toto Reklamı, 2005 Akbank ve Topitop, 2011 tarihinde ise Toyota reklamıdır.

2001 senesinde ilk ödülünü Genç İletişimciler yarışmasında kazanmıştır.2003 tarihinde yazmış olduğu kısa hikaye ile yarışmanın birincisi olmuş ve 2. ödülünü kazanmıştır.

Şımarık insanları hiç bir zaman sevmeyen oyuncu hayattan beklentisi olan güçlü bayanlardan hoşlanmaktadır.

ali-aksoz-biyografi

Ali Aksöz Oynadığı Diziler ve Filmler

2012 – Dağ(Film)
2013 – Medcezir
2014 – Panzehir(Film)
2015 – Gamsız Hayat
2016 – Karayel (Film)
2017 – Ev Kadini (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın