Ali Aksöz Kimdir Nerelidir Kaç Yaşındadır? Biyografisi

Ali Aksöz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyuncu Ali Aksöz kimdir, kaç yaşında, nereli, Ali Aksöz boyu, kilosu kaç gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ali Aksöz Kimdir, Kaç Yaşında, Nerelidir?

Ali Aksöz kaç yaşında? Ali Aksöz 1978 yılında Bitlis Tatvan’da hayata gözlerini açmıştır. Ali Aksöz aslen Trakyalı’dır. Ali Aksöz’ün babası ile annesi doktordur. Ailesinin görevi sebebiyle Bitlis’te dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Beykent Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

Bu zamana kadar çoğunlukla reklamlarda oynamış ayrıca dizi ve filmlerde de oyunculuk yapmıştır.Kimdirkim.com Uzun yıllar Levent Kırca Tiyatrosu’nda oyun yazarlığı yaptı.

Oynamış olduğu reklamlardan bazıları şu şekildedir: 2003 tarihinde Atlas Dergisi’nin reklamı, 2004 tarihinde Spor Toto reklamı, 2005 Akbank ve Topitop, 2011 tarihinde ise Toyota reklamıdır.

2001 senesinde ilk ödülünü Genç İletişimciler yarışmasında kazanmıştır. 2003 tarihinde yazmış olduğu kısa hikaye ile yarışmanın birincisi olmuş ve 2. ödülünü kazanmıştır.

ali-aksoz-biyografi

Ali Aksöz Boyu Kaç?

Ali Aksöz’ün boyu 1.92’dir.

Ali Aksöz Kaç Kilo?

Ali Aksöz 83 kilodur.

Ali Aksöz Oynadığı Diziler ve Filmler

  • 2012 – Dağ(Film)
  • 2013 – Medcezir
  • 2014 – Panzehir(Film)
  • 2015 – Gamsız Hayat
  • 2016 – Karayel (Film)
  • 2017 – Ev Kadini (Film)
  • 2019 – I Am You

Ali Aksöz Sosyal Medya Hesapları

instagram.com/ningauble

twitter.com/AliAksoz

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.