Alp Korkmaz kimdir, Alp Korkmaz nereli, Alp Korkmaz'ın hayatı, biyografisi, Alp Korkmaz kaç yaşında, Alp Korkmaz boyu, kilosu kaç, Alp Korkmaz rol aldığı dizi ve filmler neler?

Alp Korkmaz Kimdir? Alp Korkmaz Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Arka Sokaklar dizisinde oynadığı Komiser Ali karakteri ile geniş kitlelerce tanınmayı başaran Alp Korkmaz kimdir, Alp Korkmaz nereli, Alp Korkmaz’ın hayatı, biyografisi, Alp Korkmaz kaç yaşında, Alp Korkmaz boyu, kilosu kaç, Alp Korkmaz rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Alp Korkmaz hakkında detaylar.

Alp Korkmaz Kimdir?

Alp Korkmaz 2 Mart 1981 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Güney Florida Üniversitesi (University of South Florida) Radyo Televizyon bölümünden mezun olduktan sonra New York’a oyunculuk eğitimi almaya gitti.

New York’un en önemli Broadway müzikal okullarından Neighborhood Playhouse School of Theatre da eğitimini tamamladıktan sonra 2006 yılında Türkiye’ye dönüş yaptı. Türker İnanoğlu tarafından keşfedilen Korkmaz, 2006 yılında Kanal D’de yayınlanmaya başlayan Arka Sokaklar adlı dizide Ali karakterini canlandırmıştır. Ayrıca Melekler ve Kumarbazlar, Laz Vampir Tirakula, Peri Masalı gibi filmlerde rol almıştır.

Alp Korkmaz Boyu Kaç?

Alp Korkmaz 1.80 metre boyundadır.

Alp Korkmaz Kaç Kilo?

Alp Korkmaz 77 kilo ağırlığındadır.

Alp Korkmaz Burcu Nedir?

Alp Korkmaz balık burcudur.

Alp Korkmaz Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • Arka Sokaklar (2006-2020)
  • İkizler Memo-Can (2018)
  • Peri Masalı (2014)
  • Laz Vampir Tirakula (2012)
  • Melekler ve Kumarbazlar (2009)
  • Fırtına (2006)
  • Eyvah Babam (1998)

Alp Korkmaz hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir