Amine Gülşe Kimdir Biyografisi

Amine Gülşe Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Show Tv ekranlarında yıllar önce en çok izlenen dizilerden biri olmuş olan Asla Vazgeçmem dizisinde Nur karakterini canlandırmasıyla beraber bir çok kişiyi kendine hayran bırakmış, güzelliğinle de bir çok insanın beğendiği Amine Gülşe kimdir kaç yaşında nerelidir? biyografisi hakkında bilgileri sunacağız.

Amine Gülşe Kimdir Hayatı

Kariyeri başarılarla dolu olan Amine Gülşe Miss Turkey yarışmasınla beraber adını duyurmuştur.Kendisi 1993 tarihinde İsveç’te doğan bir isimdir.Aslen Kerküklüdür.Babası Galatasaray’da disk atıcılığı yapmaktaydı fakat İsviçre’deki takıma transfer oldunca o nedenle oraya yerleşildi.Lise öğrenimini bu ülkede bitirmiştir.

Amine Gülşe 2013 tarihinde İsveç’ten İzmir’e göç etmişlerdir.Yarışmaya İzmir’den katıldı ve Miss Turkey yarışmasında 1. olmayı başardı.Birinci olduktan sonra tabiki çok teklif aldı.Sunuculuk ile Televizyon hayatına giriş yaptı.Elidor Miss yarışmasını Kadir Doğulu ve Yasemin Allen ile birlikte sunmuşlardır.

Boyu, kilosu, burcu;

Amine Gülşe’nin boyu 1.78 cm, kilosu ise 57’dir.Burcu ise Boğadır.

asla-vazgecmem-nur-kimdir

2015 yılında Show Tv ekranlarında başlamış Asla Vazgeçmem isimli dizide Nur karakterini canlandırmıştır.Bu dizide başrol olarak Tolga Sayışman ile beraber oynamıştır.Nur karakteri ile Güzel bir aşk peşinde olan bir kızın canlandırmasını yapmıştır.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

4 Yorum Bırak

 1. Ben Amine Gülşeye bayılıyorum bende onun gibi olmak istiyorum ve onu görmek istiyorum ama ben Türkiye’de yaşamıyorum ben Azeribaycanliyim eminim beni görmek istemez Amine Gülşe Kızın çok güzel masallah Azerbaycandan Türkiye’ye çoklu selamlar

 2. Asla vazgeçmem dizi çok güzel çıkmış teşekkürler hep oyunculara bu diziyi çikarana nur la yiğitde sagolsunlar

 3. ?Salam Adim Nermin
  Azerbaycandan TürkiYeye ÇoxlY Salamlar
  Maşaallah Allah yaradib
  Güzel Tatli iyi kiz
  Maşaallah?InşaAllah????????????????????????????????????????????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir