Amine Gülşe Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Amine Gülşe Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Show Tv ekranlarında yıllar önce en çok izlenen dizilerden biri olmuş olan Asla Vazgeçmem dizisinde Nur karakterini canlandırmasıyla beraber bir çok kişiyi kendine hayran bırakmış, güzelliğinle de bir çok insanın beğendiği Amine Gülşe kimdir kaç yaşında nerelidir? biyografisi hakkında bilgileri sunacağız.

Amine Gülşe Kimdir Hayatı

Kariyeri başarılarla dolu olan Amine Gülşe Miss Turkey yarışmasınla beraber adını duyurmuştur.Kendisi 1993 tarihinde İsveç’te doğan bir isimdir.Aslen Kerküklüdür.Babası Galatasaray’da disk atıcılığı yapmaktaydı fakat İsviçre’deki takıma transfer oldunca o nedenle oraya yerleşildi.Lise öğrenimini bu ülkede bitirmiştir.

Amine Gülşe 2013 tarihinde İsveç’ten İzmir’e göç etmişlerdir.Yarışmaya İzmir’den katıldı ve Miss Turkey yarışmasında 1. olmayı başardı.Birinci olduktan sonra tabiki çok teklif aldı.Sunuculuk ile Televizyon hayatına giriş yaptı.Elidor Miss yarışmasını Kadir Doğulu ve Yasemin Allen ile birlikte sunmuşlardır.

Boyu, kilosu, burcu;

Amine Gülşe’nin boyu 1.78 cm, kilosu ise 57’dir.Burcu ise Boğadır.

asla-vazgecmem-nur-kimdir

2015 yılında Show Tv ekranlarında başlamış Asla Vazgeçmem isimli dizide Nur karakterini canlandırmıştır.Bu dizide başrol olarak Tolga Sayışman ile beraber oynamıştır.Nur karakteri ile Güzel bir aşk peşinde olan bir kızın canlandırmasını yapmıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Amine Gülşe Kimdir Kaç Yaşında Nereli? için Yorumlar (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Asla vazgeçmem dizi çok güzel çıkmış teşekkürler hep oyunculara bu diziyi çikarana nur la yiğitde sagolsunlar

  2. ?Salam Adim Nermin
    Azerbaycandan TürkiYeye ÇoxlY Salamlar
    Maşaallah Allah yaradib
    Güzel Tatli iyi kiz
    Maşaallah?InşaAllah????????????????????????????????????????????

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın