Asena Tuğal Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Asena Tuğal Kimdir?

Bir o kadar güzel, bir o kadarda hem sporda hemde oyunculukta başarılı olmuş ve olmayada devam eden en son olarak Kertenkele Yeniden Doğuş dizisinde gördüğümüz oyuncu Asena Tuğal kimdir? ufak bir açıklama sonrasında şimdi oyuncunun özgeçmişinin detaylarına geçebiliriz.

Asena Tuğal Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Güzel isim Asena Tuğal 1984 doğumlu İstanbullu olan bir oyuncu ve sporcudur.2006 tarihinde Star Tv televizyonun düzenlemiş olduğu Güzellik yarışması kadrosuna girmiş ve girmiş olduğu yarışmanın neticesinde Türkiye’nin 4. en güzel bayanı olmuştur.Boyu 1.74’dür.

Bir dönem içerisinde muhabirlikte yapmış olan isim bazı Türkiye’nin önemli kanallarında görev almıştır.Bunlardan ilki Tgrt ekranıdır.Ardından ise sırasıyla önce Kanal D ekranında, sonrasında ise Show tv ekranlarına geçmiş ve ardından muhabirliği bırakmıştır.

Sporda oldukça başarılı olmasınla beraber Kürek Sporunda özellikle son derece önemli bir kişi olmuştur.Ayrıca Tekvando ile de ilgilenmiş ve bu spor dalında siyah kuşak almıştır.Yükselişi Milli Takım kadrosuna girene kadar devam etmiştir.

Üniversiteyi Boğaziçini okuyarak tamamlamış olan güzel isim burada Matematik bölümünü bitirmiştir.Çok iyi şekilde İtalyanca ile beraber İngilizce konuşabilen oyuncu bazı dizilerde oynamıştır.

Oyunculuğun çok dikkat isteyen bir meslek olduğunu belirten ünlü isim gelen projeleri iyi seçmenin çok önemli olduğunu söylüyor.Özellikle insanların sevebileceği dizilerde rol almak her zaman bir oyuncunun ilk hedefi olması gerektiğini aktarıyor.

asena-tugal-biyografi

Asena Tuğal Oynadığı Diziler

2009 – Ömre Bedel
2010 – Akasya Durağı
2010 – Öğretmen Kemal
2013 – Aldırma Gönül
2013 – Tozlu Yollar
2015 – Filinta
2016 – Kertenkele Yeniden Doğuş
2017 – Lise Devrıyesı

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

3 Yorum Bırak

  1. asena abla sen birtanesin biliyormusun? seni çok seviyorum 💞💞💞💞💞

  2. ❤️seni gerçekten çok seviyorum asena abla. hiç bir oyuncu senin kadar yetenekli, başarili, güzel diğir. seninle gurur duyuyorum. seni çok seviyorum hemde
    çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo…k
    💞💞

  3. doğum günün kutlu olsun canım. çok başarili bir oyuncu seni çok seviyorum asena abla sen çok güzelsin 💜💙💚💛❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.