Aslı Bayram Kimdir?

Aslı Bayram Kimdir Biyografisi Resimleri

Biz onu aslında Türkiye’de oynadığı dizilerle tanıyoruz güzelliğinle beraber oyunculuk başarısıda eklenince merak edilen isimlerden biridir.Bu yazımızda Aslı Bayram kimdir biyografisi resimleri hayatı hakkında bilgiler vereceğiz.

Aslı Bayram Kimdir? Özgeçmişi

Aslı Bayram, 1 Nisan 1981 yılında Almanya’da doğmuş bir isimdir.Türk asıllıdır fakat Alman Televizyonlarda çalışmış aynı zamanda sinema filmlerindede rol almıştır.Lise Öğrenimini ve Üniversite Öğrenimini aynı şehirde tamamlamıştır.Amerika’da bulunan önemli isimlerden oyunculuk konusunda dersler alan bir isimdir.

Sahne konusunda ilgi olması sebebinle ve güzelliğinle beraber 2005 tarihinde Miss Almanya yarışmasına katılmış ve bu yarışmayı kazanmıştır.O Artık Almanya Güzeli ünvanını kazanmıştır.Bu sonuç sonrası çok fazla Alman ve Avusturya dizileri ile filmlerinden teklif almış bir kısmını değerlendirmiştir.

2007 tarihinin Ekim ayı civarı Luksembur Şehir Tiyatrosunda Tek kişilik sahne oyunu yapmış ve tiyatro konusundada iyi olduğunu göstermiştir.Avrupa’da birçok Ünlü isim tarafından beğenilmiş ve hayran kitlesi giderek artmıştır.Daha sonra Çek Cumhuriyetinden teklif almış ve orada oynamıştır.

visum china
visum china

asli-bayram-biyografi

Türkiye’de bir dizide oynaması ise 2011 tarihinde gerçekleşmiştir.Sırat isimli dizi ile beraber başarılı bir rol çizmiştir.Sırat dizisinde oynamıştır.

Aslı Bayram Resimleri

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir