Ayşegül Koç kimdir, nereli, Ayşegül Koç kaç yaşında, Ayşegül Koç nereden mezun oldu?

Ayşegül Koç Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Aslen Nereli?

Sunucu Ayşegül Koç hakkında merak edilenler yazımızdadır. Peki Ayşegül Koç kimdir, nereli, Ayşegül Koç kaç yaşında, Ayşegül Koç nereden mezun oldu? İşte Ayşegül Koç hakkında detaylar.

Ayşegül Koç Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ayşegül Koç 1988 yılında Manisa’da dünyaya gelmiştir. Saruhanlı Anadolu Lisesi’nde okuduktan sonra Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla ilişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde lisans eğitimini tamamladı. Başkent İletişim Akademisi’nde sunuculuk ve spikerlik eğitimi aldı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Ayşegül Koç kimdir, nereli, Ayşegül Koç kaç yaşında, Ayşegül Koç nereden mezun oldu?

visum china
visum china

Çalışma hayatına 2014 yılında Ben Tv’de başladı. Mesleğin ilk yıllarında program sunuculuğu yaptı. Ardından aynı kurumda haber spikerliğine başladı. 2015 yılında Ege Tv’ye geçiş yaptı. Burada hem Ana Haber hem de Gece Bülteni sunuculuklarını üstlendi. Ayrıca akşam yaptığı Siyasetik ve Gündem Özel programlarında birçok siyasi ismi ağırladı. 2018 yılında tvDEN TV’de Ana Haber Bülteni’ni sundu. 2020 yılında ise Kandemir Medya çatısı altında bulunan Son Mühür TV ve Radyo Ege’de haber spikerliği görevlerini üstlendi.

Ayşegül Koç hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir