Ayşegül Yılmaz kimdir, nerelidir, Ayşegül Yılmaz kaç yaşında, kaç doğumlu, Ayşegül Yılmaz boyu, kilosu kaç, Ayşegül Yılmaz sevgilisi var mı?

Ayşegül Yılmaz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

BKM Mutfak oyuncularından Ayşegül Yılmaz’ın hayatını derledik. Peki Ayşegül Yılmaz kimdir, nerelidir, Ayşegül Yılmaz kaç yaşında, kaç doğumlu, Ayşegül Yılmaz boyu, kilosu kaç, Ayşegül Yılmaz sevgilisi var mı? İşte Ayşegül Yılmaz hakkında detaylar.

Ayşegül Yılmaz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ayşegül Yılmaz 13 Aralık 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ayşegül Yılmaz’ın doğum yeri Zonguldak’tır. Kastamonu Üniversitesi’nde Grafik Tasarım bölümünü tamamladıktan sonra Beykent Üniversitesi’nde Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü kazandı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Ayşegül Yılmaz, oyunculuk eğitimi aldığı dönemlerde pek çok seçmeye katıldı ve ardından Deliha filminde Gelin karakterini oynadı. Ayşegül Yılmaz ardından BKM Mutfak Altyapı ekibinde yer aldı ve kısa sürede kendini göstererek ekibin as üyelerinden biri oldu.

visum china
visum china

Ayşegül Yılmaz kimdir, nerelidir, Ayşegül Yılmaz kaç yaşında, kaç doğumlu, Ayşegül Yılmaz boyu, kilosu kaç, Ayşegül Yılmaz sevgilisi var mı?

Ayşegül Yılmaz Sevgilisi Var mı?

Ayşegül Yılmaz’ın sevgilisinin olmadığını belirtmiştir.

Ayşegül Yılmaz Aslen Nereli?

Ayşegül Yılmaz aslen Artvin Hopalı’dır.

Ayşegül Yılmaz Boyu Kaç?

Ayşegül Yılmaz 1.68 boyundadır.

Ayşegül Yılmaz Kaç Kilo?

Ayşegül Yılmaz 56 kilodur.

Ayşegül Yılmaz Burcu Nedir?

Ayşegül Yılmaz Yay burcudur.

Ayşegül Yılmaz Instagram Hesabı

instagram.com/aysegulltatilde

twitter.com/AYtatilde

Ayşegül Yılmaz hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=S1oseFzsp8U

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir