Berna Tan kimdir, nereli, Berna Tan'ın hayatı, biyografisi, Berna Tan kaç yaşında?

Berna Tan Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Şarkıcı Berna Tan hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Berna Tan kimdir, nereli, Berna Tan’ın hayatı, biyografisi, Berna Tan kaç yaşında? İşte Berna Tan hakkında detaylar.

Berna Tan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Berna Tan 30 Mart 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Berna Tan, Kazım Özalp İlköğretim Okulundan mezun olmuştur.

Pop Star Alaturka yarışması ile adından söz ettirmiştir. Seçmelerin son üç gününde annesinin de ısrarı ile yarışmaya katılmıştır. O dönemde jüri olarak Bülent Ersoy, Ebru Gündeş ve Orhan Gencebay yer almaktaydı. Yarışmada Ebru Gündeş’in Çok Mu Gördünüz şarkısını seslendirmiş ve Gündeş’in Ya Budur İşte, aradığım ses bu dediğini yarışmaya alındığını dile getirmiştir.

Babasının da sesinin çok güzel olduğun aktaran güzel sanatçı Selçuk Tekay’dan müzik eğitimi almıştır. Tamamen kulak olduğunu, Konservatuvar mezunu olmadığını belirtmiştir. Eğitim döneminde sürekli müzik yarışmalarında yer almış ve her katıldığında birinci olmuştur. Asıl mesleği tasarımcılık olan Berna Tan, ayakkabı ve çanta tasarım işi yapmıştır. 2008 yılında ise profesyonel müzik hayatına adım atmıştır. Berna Tan özellikle söz ve müziği Adnan Fırat’a ait, Kına isimli şarkı ile büyük bir çıkış yakalamıştır.

Berna Tan kimdir, nereli, Berna Tan'ın hayatı, biyografisi, Berna Tan kaç yaşında?

Berna Tan Evli mi?

Berna Tan’ın eşi trafik kazasında hayatını kaybetmiştir, 3.5 sene evli kalmıştır. Bu evliliğinden Yaren Beren isminde bir kızı vardır.

Berna Tan Boyu Kaç?

Berna Tan 1.72 metre boyundadır.

Berna Tan Kaç Kilo?

Berna Tan 58 kilodur.

Berna Tan Burcu Nedir?

Berna Tan Koç burcudur.

Berna Tan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir