Bilek Orundaş kimdir, kaç yaşında, Bilek Orundaş nereli? Bilek Orundaş'ın eğitimi ve mesleği ne?

Bilek Orundaş Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Kısmetse Olur Aşkın Gücü yayınlandığı ilk günden itibaren ilgi ile takip edilmektedir. Çok izlenen yarışmanın yarışmacılarının hayatları merak edilmektedir. Peki Bilek Orundaş kimdir, kaç yaşında, Bilek Orundaş nereli? Bilek Orundaş’ın eğitimi ve mesleği ne? İşte Bilek Orundaş hakkında merak edilen ayrıntılar.

Bilek Orundaş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Bilek Orundaş 27 Ağustos 1996 tarihinde aslen Boşnak kökenli bir ailenin çocuğu olarak İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Pendik Anadolu Lisesi’nde okudu. Nişantaşı Üniversitesi’nde İşletme ve Yönetim bölümünden mezun olmuştur. Ardından İstanbul Üniversitesi Uluslararası İşletme bölümünde eğitimine devam etmiştir. Modellik yapan Bilek Orundaş, aynı zamanda ticaret ve lojistik işiyle de ilgilenmektedir.

Tanıtımda ”Ben bir aşk adamıyım. Aşkın gücüne de inanıyorum. Dışarda bulamadığımı burada bulmaya geldim ve gerçek aşkı herkese göstereceğim.” ifadelerini kullanmıştır.

Bilek Orundaş kimdir, kaç yaşında, Bilek Orundaş nereli? Bilek Orundaş'ın eğitimi ve mesleği ne?

Bilek Orundaş Burcu Nedir?

Bilek Orundaş Başak burcudur.

Instagram Hesabı

instagram.com/bilekorundas

Bilek Orundaş hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir