Birsel Kılınçcı kimdir, Birsel Kılınçcı'nın hayatı, Birsel Kılınçcı kaç yaşında, Birsel Kılınçcı nereli, Birsel Kılınçcı boyu, kilosu kaç?

Birsel Kılınçcı

Birsel Kılınçcı Kimdir? Birsel Kılınçcı Boyu Kilosu, Kaç Yaşında?

Çok Güzel Hareketler 2 ile tanınan oyuncu Birsel Kılınçcı kimdir, Birsel Kılınçcı’nın hayatı, Birsel Kılınçcı kaç yaşında, Birsel Kılınçcı nereli, Birsel Kılınçcı boyu, kilosu kaç? İşte Birsel Kılınçcı hakkında detaylar.

Birsel Kılınçcı Kimdir?

Birsel Kılınçcı 10 Eylül 1997 tarihinde İzmir’in Konak ilçesinde dünyaya gelmiştir. Türk oyuncu.

Birsel Kılınçcı Hayatı

Birsel Kılınçcı İzmir Karşıyaka Lisesi’nde okudu. 2006 yılında İzmir Bornova’da Bilimsel Tiyatro Atölyesi adında butik bir atölye tiyatrosunda sahne almaya başladı. 2014 yılına kadar bu atölyede çeşitli çocuk ve yetişkin oyunlarında rol aldı.

2014-2015 yılları arasında İzmir Devlet Tiyatrosu bünyesinde ses ve oyunculuk eğitimi aldı. Ardından 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları Performans Bölümünü tam burslu olarak kazandı. Üniversite hayatı boyunca oyunculuğun yanı sıra bale, modern dans, yoga, metin yazarlığı ve tiyatro, dans teorisi eğitimleri aldı. Çok Güzel Hareketler 2 ekibinin oyuncularındandır.

visum china
visum china

Birsel Kılınçcı kimdir, Birsel Kılınçcı'nın hayatı, Birsel Kılınçcı kaç yaşında, Birsel Kılınçcı nereli, Birsel Kılınçcı boyu, kilosu kaç?

Birsel Kılınçcı Kaç Yaşında?

Birsel Kılınçcı’nın doğum tarihi 10 Eylül 1997.

Birsel Kılınçcı Nereli?

Birsel Kılınçcı aslen İzmirli’dir.

Birsel Kılınçcı Boyu Kilosu Kaç?

Birsel Kılınçcı 1.67 metre boyunda ve yaklaşık 55 kilo ağırlığındadır.

Birsel Kılınçcı Burcu Nedir?

Birsel Kılınçcı başak burcudur.

Birsel Kılınçcı hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir