Bülent Özdemir kimdir, nerelidir, Bülent Özdemir hayatı, Bülent Özdemir biyografisi, yaşı kaç, kaç yaşında

Bülent Özdemir Kimdir?

Şarkılar Bizi Söyler programının konuklarından Bülent Özdemir hakkında detaylar. Bülent Özdemir kimdir, nerelidir, Bülent Özdemir hayatı, Bülent Özdemir biyografisi.

Bülent Özdemir Kimdir, Hayatı, Nereli?

Besteci Bülent Özdemir İzmir’de dünyaya gelmiştir. İzmir Karşıyakalı’dır. Bülent Özdemir ünlü bir bestecidir. Bülent Özdemir müziğe ilgisi küçük yaşlarda başlamıştır. Bülent Özdemir, müziğe 14 yaşında davul çalmaya başlamıştır. Şarkı söyleyen Bülent Özdemir, Sezen Aksu’nun desteği ile beste yapmaya başlamıştır. İlk bestesi de bir Gülten Akın şiiri olan Deli Kızın Türküsü’dür. Sezen Aksu besteyi çok beğenmiş ve 1993 yılında çıkardığı albüme Deli Kızın Türküsü adını vermiştir.

Sezen Aksu‘nun “Deli Kızın Türküsü”, “Kınalı Kuzum”, Aşkın Nur Yengi’nin “Siyah Beyaz”, “Uslandım Artık” Yıldız Tilbe’ nin “Hoşça kal”, “Sana Değer”, Sibel Can’ın “Lale Devri” ve son albümünde “Benim Yerime De Sev, Ajda Pekkan’ın “Amazon”, “Tufan” Işın Karaca’nın “Kalp Tanrıya Emanet” ve Ferhat Göçer in “Cennet” ve yeni albümündeki “Sen Söyle Hayat” gibi birçok popüler şarkıların bestecisidir.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir