Fettah Dahhak kimdir, Fettah Dahhak'ı dizide kim oynuyor, Can Sertaç Adalıer kimdir, nerelidir, Can Sertaç Adalıer kaç yaşında, Can Sertaç Adalıer boyu, kilosu kaç, Can Sertaç Adalıer evli mi, Can Sertaç Adalıer rol aldığı dizi ve filmler

Can Sertaç Adalıer Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

28 Ocak 2022 tarihi ile Atv’de yayınlanmaya başlayan Yalnız Kurt dizisinin oyuncuları merak konusu oldu. Dizinin başrolünde Cihan Ünal, Damla Colbay ve Hasan Denizyaran gibi oyuncular yer almaktadır. Dizide Fettah Dahhak karakterini oynayan Can Sertaç Adalıer’in hayatı, biyografisi aranmaktadır. Fettah Dahhak kimdir, Fettah Dahhak’ı dizide kim oynuyor, Can Sertaç Adalıer kimdir, nerelidir, Can Sertaç Adalıer kaç yaşında, Can Sertaç Adalıer boyu, kilosu kaç, Can Sertaç Adalıer evli mi, Can Sertaç Adalıer rol aldığı dizi ve filmler. İşte Can Sertaç Adalıer hakkında detaylar.

Can Sertaç Adalıer Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Can Sertaç Adalıer 2 Ekim 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Can Sertaç Adalıer’in doğum yeri Balıkesir’dir. Çocukluk yıllarından itibaren müzik ve sahne sanatları ile iç içe yetişen Adalıer, üniversite döneminde de Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu bünyesinde, oyunlar ve performatif çalışmalar yapmıştır.

2022 yılında yayınlanmaya başlayan Yalnız Kurt oyuncu kadrosunda yer aldı. Yalnız Kurt dizisinde Fettah Dahhak karakterini oynamaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Can Sertaç Adalıer Boyu Kaç?

Can Sertaç Adalıer 1.83 boyundadır.

Can Sertaç Adalıer Kaç Kilo?

Can Sertaç Adalıer 75 kilodur.

Can Sertaç Adalıer Hangi Burç?

Can Sertaç Adalıer Terazi burcudur.

Can Sertaç Adalıer Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Yalnız Kurt
  • 2021 – Acans
  • 2017 – Deli Gönül
  • 2017 – Ay Lav Yu Tuu
  • 2015 – Çanakkale Yüzyıllık Mühür
  • 2011 – Entelköy Efeköy’e Karşı
  • 2011 – Derin Sular
  • 2009 – Ay Lav Yu

Can Sertaç Adalıer Instagram Hesabı

instagram.com/canadalier

Can Sertaç Adalıer hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.