Cansel Kemiksiz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Ne Mezunu?

Cansel Kemiksiz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Ne Mezunu?

Cansel Kemiksiz kimdir, nerelidir, Cansel Kemiksiz kaç yaşında, Cansel Kemiksiz ne mezunu, Cansel Kemiksiz hangi dilleri biliyor gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Cansel Kemiksiz Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Cansel Kemiksiz kaç yaşında? Cansel Kemiksiz 4 Eylül 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Cansel Kemiksiz İzmirli’dir. Cansel Kemiksiz Cumhuriyet Lisesi’nde aldığı eğitimden sonra İstanbul Üniversitesi Spor Yönetimini bölümünü bitirmiştir. Cansel Kemiksiz İngilizce, Portekizce, İspanyolca, Yunanca ve Rusça dillerini bilmektedir. Cansel Kemiksiz BJK TV’de çalışmıştır.

Cansel Kemiksiz Hangi Takımı Tutuyor?

Cansel Kemiksiz Beşiktaş taraftarıdır.

Cansel Kemiksiz Sosyal Medya Hesapları

Cansel Kemiksiz’in Instagram hesabında 36 bin, Twitter’da ise 52 bin takipçisi bulunmaktadır. Youtube kanalında ise 14 bin takipçisi bulunmaktadır.

youtube.com/canselkemiksizz

twitter/canselkemiksiz

instagram.com/turquinhack

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.