Değer Soysal Alp kimdir, Değer Soysal Alp nereli, Değer Soysal Alp'in hayatı, Değer Soysal Alp kaç yaşında, Değer Soysal Alp evli mi?

Değer Soysal Alp Kimdir? Değer Soysal Alp Kaç Yaşında, Nereli?

Fox Tv’de yayınlanan sevilen dizilerden Kısmet’in oyuncuları merak edilmektedir. Bu yazımızda oyuncu Değer Soysal Alp’in biyografisini hazırladık. Peki Değer Soysal Alp kimdir, Değer Soysal Alp nereli, Değer Soysal Alp’in hayatı, Değer Soysal Alp kaç yaşında, Değer Soysal Alp evli mi? İşte Değer Soysal Alp hakkında detaylı bilgiler.

Değer Soysal Alp Kimdir?

Değer Soysal Alp 22 Ekim 1978 tarihinde Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Türk oyuncudur. Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olmuştur. Birçok yapımda rol alan Değer Soysal Alp, ayrıca spikerlik yapmıştır.

Değer Soysal Alp Kaç Yaşında?

Oyuncu Değer Soysal Alp 22 Ekim 1978 tarihinde doğmuştur.

Değer Soysal Alp Nereli?

Oyuncu Değer Soysal Alp aslen Trabzonlu’dur.

Değer Soysal Alp Kariyeri

Bir dönem spikerlikte yapmış Değer Soysal Alp, Show Tv’de “Spor Sayfası” adlı spor bültenini sunmuştur. Karakol, Ali Ayşe’yi Seviyor, Kaçak Gelinler, İlk Öpücük, Güvercin, Şeref Bey, Elbet Bir Gün, Leyla ile Mecnun gibi yapımlarda rol almıştır. Ben Bu Cihana Sığmazam adlı dizide Canan karakterini oynamıştır. Fox Tv’de yayınlanan Kısmet adlı dizide Nilüfer karakterine hayat vermektedir.

Değer Soysal Alp Evli mi?

Evli olan oyuncu Değer Soysal Alp’ın eşi yazar Yusuf Reha Alp’tir. Bu evliliğinden bir oğlu vardır.

Değer Soysal Alp Burcu Nedir?

Değer Soysal Alp terazi burcudur.

Değer Soysal Alp kimdir, Değer Soysal Alp nereli, Değer Soysal Alp'in hayatı, Değer Soysal Alp kaç yaşında, Değer Soysal Alp evli mi?
Oyuncu Değer Soysal Alp

Değer Soysal Alp Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • Kısmet (2023)
  • Ben Bu Cihana Sığmazam (2022)
  • Leyla ile Mecnun (2011)
  • Elbet Bir Gün (2021)
  • Şeref Bey (2021)
  • Güvercin (2019)
  • İlk Öpücük (2017)
  • Kaçak Gelinler (2014)
  • Ali Ayşe’yi Seviyor (2013)
  • Karakol (2011)

Değer Soysal Alp hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir