Devrim Akyıl kimdir, Devrim Akyıl nereli, Devrim Akyıl'ın hayatı, biyografisi, Devrim Akyıl kaç yaşında?

Devrim Akyıl Kimdir? Devrim Akyıl Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Gündem ile ilgili Tv programlarında yer alan Devrim Akyıl kimdir, Devrim Akyıl nereli, Devrim Akyıl’ın hayatı, biyografisi, Devrim Akyıl kaç yaşında? İşte Devrim Akyıl hakkında detaylar.

Devrim Akyıl Kimdir?

Devrim Akyıl 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Orta ve lise eğitimini Tarsus Amerikan Koleji’nde tamamladıktan sonra Boğaziçi Üniversite’sinde İşletme bölümünü bitirdi.

90’lı yıllarda İstanbul’da çeşitli aracı kurumlarda profesyonel üst düzey yöneticilik yaptı. 2000’li yıllarda ABD’de Boston şehrinde, özelikle uluslararası para piyasalarda uzun yıllar Forex trade alanında tecrübe edindi.

Üniversite yıllarında özel televizyon kanallarında Amerikan Futbolu maç yorumlamakla başlayan medya serüveni, daha sonra değişik spor magazin programlarında yapımcı ve sunucu olarak, akabinde uzun yıllar ekonomi, finans yazarlığı ve analist yorumculuğu olarak devam etti.

visum china
visum china

Türkiye ve dünya ekonomisi koşullarında finans alanında kendini geliştirmek isteyenlere bilgi ve eğitim imkanı sunarak, online ve yüzyüze birebir ve kurumsal eğitimler vermektedir.

Devrim Akyıl hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir