Dila Kalafatoğlu kimdir, nereli, Dila Kalafatoğlu hayatı, biyografisi, Dila Kalafatoğlu kaç yaşında?

Dila Kalafatoğlu Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Şarkıcı Dila Kalafatoğlu hakkında detayları araştırdık. Peki Dila Kalafatoğlu kimdir, nereli, Dila Kalafatoğlu hayatı, biyografisi, Dila Kalafatoğlu kaç yaşında? İşte Dila Kalafatoğlu hakkında detaylar.

Dila Kalafatoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Dila Kalafatoğlu 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Dila Kalafatoğlu Bahçeşehir Üniversitesi Halkla İlişkiler ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Korno bölümünde eğitimini tamamlamıştır.

2012 yılından 2016 yılında vokalist olarak Kutsi, Zeynep Dizdar, Emir gibi şarkıcılar ile çalışmıştır. Söz ve müziğini kendisinin yaptığı “Bi kalp” şarkısı yerel ve ulusal mecralarda büyük başarı göstermiş ve kendisine en iyi çıkış yapan kadın sanatçı ödülünü getirmiştir.  Orkestrasyla İspanyolca, İngilize, Fransızca, Portekizce, Yunanca dahil birçok dilde sahne performansları yapmıştır. ABD, Almanya, Sicilya gibi ülkelerde Türkiye’yi temsilen birçok festivalde sahne almıştır.

visum china
visum china

Sözü müziğini yaptığını Kırmızı Halı, Bi Kalp, Tek Yön, Ne Yani şarkılarıyla tüm dijital platformlarda 10 milyondan fazla erişim sağlamıştır. Aktif olarak Bahçeşehir Üniversitesi’nde Bau Radyo müzik direktörlüğü görevine devam etmektedir.

Dila Kalafatoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.