Doktor Serhad Ömercikoğlu kimdir, nerelidir, Doktor Serhad Ömercikoğlu kaç yaşında, Doktor Serhad Ömercikoğlu hayatı ve biyografisi

Doktor Serhad Ömercikoğlu Kimdir?

Survivor 2022 All Star yarışmasında görev alan Doktor Serhad Ömercikoğlu kimdir, nerelidir, Doktor Serhad Ömercikoğlu kaç yaşında, Doktor Serhad Ömercikoğlu hayatı ve biyografisi.

Doktor Serhad Ömercikoğlu Kimdir?

Doktor Serhad Ömercikoğlu 2015 yılından itibaren acil tıp uzmanı olarak görev yapmaktadır. Doktor Serhad Ömercikoğlu üniversite eğitimini 2001-2007 yılları arasında Marmara Üniversite Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. Doktor Serhad Ömercikoğlu Marmara Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamladı. Ardından 2008-2010 yılları arasında Anadolu Üniversitesi sağlık kurumları işletmeciliği bölümünü bitirdi.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Survivor 2022 All Star yarışmasında görev alan Doktor Serhad Ömercikoğlu 3. bölümde ilginç bir diyalog ile ekranlara gelmiştir. Yarışmacı Hikmet Tuğsuz’un yarışması sırasında geçirdiği kaza sonrası oyuna devam etme konusunda ısrarcı olmuştur. Israrlara karşılık  Doktor Serhad Ömercikoğlu “Oynayıp oynamayacağına ben karar vereceğim. Burada dikebileceğimiz bir şey değil, oynamayacak. Sonrakilerin hiçbirinde oynayamazsın” demiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir