Ebru Şahin Kimdir?

Ebru Şahin Kimdir?

Yer almış olduğu Reklam filmleri ile beraber kısa süre içerisinde en fazla aranan kişilerden olmuş ardından ise dizilerde oynamaya başlamasınla tamamen tanınan bir isim olmayı başarmış ünlü oyuncu Ebru Şahin kimdir? güzelliğinle çok kişinin hayatını öğrenmek istediği oyuncuyla ilgili bilgiler konumuzda.

Ebru Şahin Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Güzel bir oyuncu olan Ebru Şahin 18.05.1994 senesinde dünyaya gözlerini açmış bir bayandır.İstanbullu olan isim iyi bir çocukluk dönemi geçirmiş ve her zaman ailesiyle beraber mutlu şekilde hayatını sürdürmüştür.Üniversiteyi İstanbul’da bulunan İstanbul Üniversitesi’nde okuyarak tamamlamış ve Spor Bilimleri bölümünden mezun olmuştur.Boyu 1.69 cm’dir.

İlk olarak 2015 senesinde oyunculuğa başlamış olan isim bir çok reklamda rol almıştır.Oynamış olduğu reklamlarda güzelliğinle adı merak edilen kişilerden biri olmayı başarmış ünlü isim 2016 senesinde ise film ve dizilerde yer almaya başlamıştır.

İlk olarak 2016 senesinde Kan Parası adındaki filmde rol alan oyuncu burada başrol oyuncusu olmuştur.Bu filmle gerçekleştirmiş olduğu önemli yükselişini Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi olan Savaşcı dizisinlede göstermiş ve kısada olsa Savaşcı dizisinde oynamıştır.

2017 senesinle beraber Babam adındaki filmde rol alan oyuncu ardından ise İstanbullu Gelin isimli dizide oynamaya başlamıştır.Bu diziden sonra ise en son olarak Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde oyunculuğunu yapmaya devam etmektedir.

Ebru Şahin Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2016 – Kan Parasi (Film)
2017 – Savaşcı
2017 – Babam (Film)
2017 – Istanbullu Gelın
2017 – Fazilet Hanım ve Kızları

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın