Eda Köksal kimdir, nereli, Eda Köksal kaç yaşında, Eda Köksal ne iş yapıyor?

Eda Köksal Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş HYapıyor?

Emre Aydın ile evli olan Eda Köksal hakkında merak edilenleri derledik. Peki Eda Köksal kimdir, nereli, Eda Köksal kaç yaşında, Eda Köksal ne iş yapıyor? İşte Eda Köksal hakkında detaylar.

Eda Köksal Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Eda Köksal 1984 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Ordulu’dur. Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Yüksek lisansını İtalya’da yapan Köksal, 2013 yılında kuzeni Mimar Zeynep Köksal Can ile Köksal Mimarlık Ofisi’ni kurdu. Ayrıca Emre Aydın’ın yazıp yönettiği Cinni: Uyanış filminde ve Emre Aydın’ın Buralar Yalan adlı klipinde oynamıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Eda Köksal Evli mi?

Eda Köksal şarkıcı Emre Aydın ile 21 Ağustos 2016 tarihinde evlendi.

Eda Köksal hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.