Elif Kaya kimdir, Elif Kaya nereli, Elif Kaya'nın hayatı, biyografisi, Elif Kaya kaç yaşında, Elif Kaya boyu, kilosu kaç?

Elif Kaya Kimdir? Elif Kaya’nın Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Şarkıcı Elif Kaya hakkında merak edilenleri araştırdık. Peki Elif Kaya kimdir, Elif Kaya nereli, Elif Kaya’nın hayatı, biyografisi, Elif Kaya kaç yaşında, Elif Kaya boyu, kilosu kaç? İşte Elif Kaya hakkında detaylar.

Elif Kaya Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Şarkıcı Elif Kaya 1988 yılında Ordu’nun Fatsa ilçesinde dünyaya gelmiştir. Elif Kaya’nın 2 tane kız kardeşi vardır.

Elif Kaya, 2009 yılında Mustafa Sandal‘ın “Karizma” adlı albümünde “Var mısın Yok musun?” isimli şarkıda düet yaparak profesyonel müzik hayatına ilk adımını attı. Daha sonra Serdar Ortaç ile çok küçük çapta bir çalışması oldu. Ondan sonra bir sene Hande Yener‘e vokal yaptı.

Elif Kaya kimdir, Elif Kaya nereli, Elif Kaya'nın hayatı, biyografisi, Elif Kaya kaç yaşında, Elif Kaya boyu, kilosu kaç?

visum china
visum china

Ayrıca Sibel Can, Ferhat Göçer, Sinan Akçıl, İzel Çeliköz gibi bir çok sanatçının back vokalini yaptı. Bir dönem Veliaht programında yarışan Elif Kaya, Hande Yener‘in yarışmacısı oldu. Yarısı siyah yarısı sarı saçları ile farklı bir imaj sergiledi. Yarışmanın ardından 2014 yılında ilk albümünü çıkarmış olan Elif Kaya, albümüne “Karanlık Dünyam” adını vermiştir.

2016 tarihinde single bir albüm ile büyük bir çıkış elde etmiş isim “Bir Bilebilsen” isimli parçayı kendine has yorumu ile seslendirmiş ve klipi milyonlarca insan tarafından izlenmiştir. 2017 tarihinde Aşklarca isimli yine bir single albüm çıkartarak büyük bir çıkış yakalamıştır.

Elif Kaya Boyu, Kilosu Kaç?

Elif Kaya 1.66 metre boyunda ve yaklaşık 55 kilo ağırlığındadır.

Elif Kaya hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir