İngiliz aktris Emily Blunt kimdir, Emily Blunt nereli, Emily Blunt hayatı, biyografisi, Emily Blunt kaç yaşında?

Emily Blunt Kimdir? Emily Blunt Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

İngiliz aktris Emily Blunt kimdir, Emily Blunt nereli, Emily Blunt hayatı, biyografisi, Emily Blunt kaç yaşında? İşte Emily Blunt hakkında detaylı bilgiler.

Emily Blunt Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Emily Blunt, 23 Şubat 1983 tarihinde Londra, İngiltere’de dünyaya gelmiştir. İngiliz aktristtir. My Summer of Love ve The Devil Wears Prada filmleri ile tanınmaktadır.

2007 Altın Küre ödüllerinde TV dalında Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü BBC’nin TV filmi Gideon’s Daughter ile kazanmış ve aynı yıl sinema dalındaki Yardımcı Kadın Oyuncu ödülüne The Devil Wears Prada filmi ile aday gösterilmiştir. 2009 yılında Altın Küre’ye bu sefer En İyi Kadın Oyuncu – Drama dalında I. Victoria’yı canlandırdığı The Young Victoria filmiyle aday olmuştur.

İngiliz aktris Emily Blunt kimdir, Emily Blunt nereli, Emily Blunt hayatı, biyografisi, Emily Blunt kaç yaşında?

Emily Blunt Evli mi?

Özel hayatına gelince, Emily Blunt 2010 yılında Amerikalı aktör ve yönetmen John Krasinski ile evlendi. 2014 yılında kızları Hazel doğdu ve 2016 yılında da kızları Violet dünyaya geldi.

Emily Blunt Boyu, Kilosu Kaç?

Emily Blunt’in boyu yaklaşık 1.71 metre ve kilosu ise yaklaşık 52-54 kilogram arasında olduğu tahmin ediliyor.

Emily Blunt hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir