Era Ays boy, kilo, evli mi

Era Ays Kimdir? Era Ays Kaç Yaşında, Era Ays Nereli?

25 milyondan fazla abonesi olan TikToker Era Ays’ın hayatını, biyografisini derledik. Era Ays kimdir, nereli, Era Ays kaç yaşında, Era Ays burcu ne, Era Ays ne iş yapıyor? İşte Era Ays hakkında detaylar.

Era Ays Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Era Ays’ın gerçek adı Erzhena Ayushieva’dır. Era Ays’ın doğum yeri Buryat Cumhuriyeti’dir. Era Ays’ın doğum tarihi 20 Aralık 1999’dur. Nisan 2017’de  fotoğraflarını yayınlamaya başladığı Instagram’da blogunu yarattı. Nisan 2018’de Era Ays, Ulan-Ude’de düzenlenen Bayan Baykal güzellik yarışmasına katıldı. Aynı yıl Era Ays Moskova’ya taşındı ve burada birkaç büyükşehir güzellik yarışmasına katıldı. TikTok’taki eğlenceli videolar sayesinde kıza yaygın bir popülerlik geldi. Haziran 2020’de Ayushieva, başkentin tiktokerlerin evi olan XHouse’a katıldı. Aynı yılın Eylül ayında Era Ays, abonelerinin gerçekten sevdiği Olga Buzova ile ortak bir video yayınladı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Era Ays kimdir, nereli, Era Ays kaç yaşında, Era Ays burcu ne, Era Ays ne iş yapıyor?

Era Ays Hangi Burç?

Era Ays Yay burcudur.

@era_ays

Fake body

♬ Original Sound – Unknown

Era Ays Instagram Hesabı

instagram.com/era_ays

Era Ays Tiktok Hesabı

tiktok.com/@era_ays

Tiktoker Era Ays hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.