Erdal Küçükkömürcü kimdir, nereli, Erdal Küçükkömürcü hayatı, biyografisi, Erdal Küçükkömürcü kaç yaşında?

Erdal Küçükkömürcü Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

EGO adlı dizide rol alan Erdal Küçükkömürcü kimdir, nereli, Erdal Küçükkömürcü hayatı, biyografisi, Erdal Küçükkömürcü kaç yaşında? İşte Erdal Küçükkömürcü hakkında detaylar.

Erdal Küçükkömürcü Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Erdal Küçükkömürcü 1 Nisan 1958 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Türk oyuncu. 1981 yılında Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur. Ardından Ankara Devlet Tiyatroları’nda çalışmaya başlamıştır. Daha sonra birçok üniversitede oyunculuk eğitmenliği yapmıştır. 1984-1985 yılları arasında ODTÜ’de seçmeli tiyatro dersi vermiştir.

1998-2002 yılları arasında Hacettepe Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümünde, 2004-2006 yılları arasında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünde, 2005’te Başkent Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesinde bulunmuştur. Çeşitli kurumlarda ses, diksiyon, beden dili alanlarında seminerler vermiştir. 2005 yılında Devlet Tiyatroları Edebî Kurulunda görev almıştır. Çeşitli televizyon ve sinema çalışmaları da yapmakta, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinde oyunculuk dersleri vermektedir.

visum china
visum china

Erdal Küçükkömürcü hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.