Esengül Aypek Kimdir Hayatı Biyografisi

Esengül Aypek Kimdir?

2014’de başlamış olduğu oyunculuğa son sürat devam eden ve ekranların sevilen oyuncuları arasına girmeyi başarmış ünlü isim Esengül Aypek kimdir? bu sorunun doğru cevabını konumuzu inceleyerek bulabilirsiniz.

Esengül Aypek Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Genç bayan oyunculardan olan Esengül Aypek İç Anadolumuzun ve Ülkemizin güzel illerinden olan Ankara’da hayata gözlerini açmıştır.Doğum yılı 1993 olan oyuncu şu an da 25 yaşında bulunmaktadır.Eğitimine de Ankara’da başlamış olan güzel isim burada Bilkent Üniversitesini bitirmiştir.Bir yandan Üniversite sıralarındayken bir yandan ise oyunculuk ile ilgilenmiş ve oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır.Boyu 1.70 cm’dir.

İlk defa oyunculuk yapmaya Beni Affet adındaki proje ile başlamış olan isim bu dizi ile oyunculuğunu kanıtlamıştır.Günlük diziler arasında en fazla izlenen dizilerden biri olmuş olan bu dizi halen bir çok kişinin tekrar izlemek istediği diziler arasına girmiştir.

2017 senesinde ikinci defa kameralar karşısına geçmiş olan oyuncu Esaretim Sensin adındaki dizide rol almıştır.Bu dizinin ardından ilk kez bir sinema filminde rol alan oyuncu Sensiz Terapi filmi ile oyunculuğunu pekiştirmiştir.

En son olarak ise 2018’nin iddialı günlük dizileri arasında olan Beni Bırakma isimli dizide rol alan güzel oyuncu, dizinin başrol oyuncularından biri olarak dizide yer almaktadır.Dizi hakkında İlk izlenimimiz gayet güzel izlenilebilecek bir dizi olduğu yönünde.

Esengül Aypek Oynadığı Diziler ve Filmler

2014 – Beni Affet
2017 – Esaretim Sensin
2017 – Sessiz Terapi (Film)
2018 – Beni Bırakma

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir