Esra Harmanda kimdir? nereli kaç yaşında boyu kaç?

Esra Harmanda Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Ekranlarda yıllardır yer alan deneyimli isimlerden biri olan ve oyunculuk ile birlikte sunuculuk yapan ünlü isim Esra Harmanda kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu nedir? tüm yanıtları sizler için yazımızda bulunmaktadır.

Esra Harmanda Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Esra Harmanda 29 Haziran 1975 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Liseyi İzmir’de bulunan İnönü Lisesi’nde tamamlamış olan isim, ardından ise Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Ünlü isim, 1994 tarihinde İzmir’in köklü gazetelerinden biri Yeni Asır gazetesinin düzenlemiş olduğu yarışmaya katılmış ve yarışma sonucunda Yüz Güzellik Kraliçesi birincisi seçilmiştir. Bu yarışma sonrası İzmir’den İstanbul’a gitmiş olan isim, Sait Sökmen Ajansı’na kayıt olmuş ve ardından ise dizi ile filmlerde rol almaya başlamıştır.

visum china
visum china

İlk olarak 1996 tarihinde “Kralın Hayatı” adındaki filmde oynayan ünlü isim, ardından ise 1997 yılında “Ne Ekersen” ismindeki filmde yer almıştır. kimdirkim com Son olarak 2016 tarihinde “Sekerat Son” filminde rol alan ünlü isim sunuculuğa ise halen devam etmektedir.

Sunuculuk yapmaya da tıpkı dizilere başlamış olduğu tarihlerde başlamış olan Esra Harmanda, öncelikle Atv televizyonunda muhabirlik yapmış ardından ise Kanal A ekranlarına geçerek burada “Esra Harmanda ile Hadi Konuşalım” adındaki programın sunuculuğunu üstlenmiştir. Kanal A’nın ardından 2012 tarihinde Trt 1’e transfer olan güzel sunucu, toplam 3 yıl boyunca Trt 1 ekranlarında “İyi Fikir” isimli programı sunmuştur. 2017 tarihinde Show Tv kanalına geçmiş olan ünlü isim, Show Tv ekranlarında uzun süredir “Hayat Güzeldir” isimli programı sunmaktadır.

Esra Harmanda Boyu Kaç?

Esra Harmanda 1.67 boyundadır

Esra Harmanda Kaç Kilo?

Esra Harmanda 57 kilodur.

Esra Harmanda Hangi Burç?

Esra Harmanda Yengeç burcudur.

Esra Harmanda Evli mi?

Esra Harmanda 1995-2015 yılları arasında Önder Çorlu ile evliydi. Daha sonra ikinci evliliğini Bora Farsak ile yapmıştır.

Esra Harmanda Rol Aldığı Diziler ve Filmler

1996 – Kralın Hayatı
1997 – Ne Ekersen (Film)
1997 – Sırtımdan Vuruldum
1998 – Mavi Düşler
1999 – Şükran Büfe
1999 – İç Güveyi Billy
2000 – Tirvana
2000 – İmparator
2006 – Kadın Severse
2009 – Kurtlar Vadisi Pusu
2016 – Sekerat Son (Film)

https://www.youtube.com/watch?v=jibw6nyCxTk

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.