Fatih Berk Şahin kimdir, nereli, Fatih Berk Şahin kaç yaşında, Fatih Berk Şahin oynadığı dizi ve filmler neler?

Fatih Berk Şahin Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Hakim dizisinde Ozan Derman karakterini oynayan Fatih Berk Şahin’in biyografisini hazırladık. Fatih Berk Şahin hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Fatih Berk Şahin kimdir, nereli, Fatih Berk Şahin kaç yaşında, Fatih Berk Şahin oynadığı dizi ve filmler neler? İşte Fatih Berk Şahin hakkında detaylar.

Fatih Berk Şahin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Fatih Berk Şahin 2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusudur. Icon Talent Ajansa kayıtlı olan Fatih Berk Şahin, oyunculuğu başladığı 2021 yılında Seyyar ve Yalancı dizileri ile Geçen Yaz isimli Netflix filminde rol aldı. Atv’de yayınlanan Hakim dizisinde oynamaktadır. Dizide Ozan Derman karakterini oynamaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Fatih Berk Şahin kimdir, nereli, Fatih Berk Şahin kaç yaşında, Fatih Berk Şahin oynadığı dizi ve filmler neler?

Hakim Dizisi – Ozan Derman Kimdir?

Ömer Arif Derman’ın oğlu… Ozan; akıllı, yetenekli ve sağduyulu bir gençtir. Özellikle annesini kaybettikten sonra içine kapanmış ve kendini fotoğraf çekmeye adamıştır. Tıpkı annesi gibi… Hayatında, babası dışında bir de sevgilisi Ceren vardır. Yaşamaya devam etmeye çalışır. Annesinin ölüm yıl dönümde yaptığı kaza miladı olacaktır. Susturamadığı vicdanını bastırmak için çabalayacak, öldürdüğü gencin ablasıyla umutsuz bir aşka düşecektir. En büyük dayanağı olan babasının bambaşka bir adama dönüştüğünü gören Ozan, bu yükle sınanacak ve dönüşmeye başlayacaktır…

Fatih Berk Şahin Instagram Hesabı

instagram.com/fatihberksahin

Fatih Berk Şahin hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.