Gizem Güven kimdir, nerelidir, Gizem Güven kaç yaşında, Gizem Güven boyu, kilosu kaç, Gizem Güven evli mi, kiminle evli, eşi kimdir

Gizem Güven Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

2020 Eylül ayında evlenen Sihirli Annem’in Ceren’i Gizem Güven ve futbolcu eşi Caner Turp boşanma kararı aldı. Konu ile ilgili Gizem Güven sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. “Bir süredir evliliğimizle ilgili yaşadığımız fikir ayrılıklarını çözüme ulaştıramadığımız için karşılıklı konuşup anlaşarak, saygı çerçevesi içinde ayrılık kararı aldığımızı sizlerle paylaşmayı uygun gördük. Evliliğimizi bitirmiş olsak da, geçmişimize ve birbirimize olan olan saygımız baki kalacaktır. Dolayısıyla bizler ve ailelerimiz bu zorlu süreci atlatırken, konu ile alakalı olarak hassasiyetlerinizi rica ediyor ve gizliliğimize saygı göstermenizi bekliyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.”

Sihirli Annem ve Selena gibi dizilerde oynamış olan Gizem Güven’in son hali, ne iş yapıyor halen merak edilmektedir. Gizem Güven’in hayatını, biyografisi derledik. Gizem Güven kimdir, nerelidir, Gizem Güven kaç yaşında, Gizem Güven boyu, kilosu kaç, Gizem Güven evli mi, kiminle evli, eşi kimdir, Gizem Güven boşanıyor mu? gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte Gizem Güven hakkında detaylar.

Gizem Güven Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gizem Güven kaç yaşında? Gizem Güven 31 Aralık 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Gizem Güven’in annesinin adı Ayşen, babasının adı Mustafa’dır. Gizem Güven Beykent Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünden mezun olmuştur.

Gizem Güven küçük yaşlardan itibaren reklamda yer almaya başlamış. Gizem Güven’in televizyonda ilk dizi deneyimi Temiz Aile Temiz Gelecek adlı dizisi ile olmuştur.

visum china
visum china

İki Arada dizisinde 2002 yılında Özge olarak ekranlara gelmiştir. Akbank, Melodi, Bugün ve Şampiyon gazete ekinin reklamlarında oynamıştır. 5 yaşından 17 yaşına kadar LC Waikiki giyim markasının mankenliğini yapmıştır. 2002 yılında başlayan Sihirli Annem dizisinde Ceren karakterini oynamıştır. 2006 yılında Sihirli Annem dizisinin bitmesinin ardından Selena dizisinde Leyla karakterini canlandırmıştır. 2011-2012 yıllarda tekrardan yayınlanan Sihirli Annem’in oyuncu kadrosunda tekrardan yer aldı.

Gizem Güven Evli mi?

Gizem Güven futbolcu Caner Turp ile evlidir.

Gizem Güven Boyu Kaç?

Gizem Güven’in boyu 1.63’tür.

Gizem Güven Kaç Kilo?

Gizem Güven 52 kilodur.

Gizem Güven Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • İki Arada – Özge (2002)
  • Sihirli Annem – Ceren (2003-2006 – 2011-2012)
  • Selena – Leyla (2006-2009)
  • Yedikule Hayat Yokuşu – Ayfer (2014)
  • Ne Münasebet – Ayça (2015)

Gizem Güven Sosyal Medya Hesapları

Youtube kanalında 248 bin abonesi, Instagram’da ise 1 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Youtube/Gizem Güven

instagram.com/gizemguven

Gizem Güven hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz

https://www.youtube.com/watch?v=m8ktCiujA8I

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir