Paylaş Benimle sunucusu Gökhan Çınar kimdir, nerelidir, Gökhan Çınar kaç yaşında, Gökhan Çınar boyu, kilosu kaç

Gökhan Çınar Kimdir?

Paylaş Benimle sunucusu Gökhan Çınar hakkında merak edilenler. Paylaş Benimle sunucusu Gökhan Çınar kimdir, nerelidir, Gökhan Çınar kaç yaşında, Gökhan Çınar boyu, kilosu kaç, Gökhan Çınar evli mi, eşi kimdir gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Gökhan Çınar Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gökhan Çınar kaç yaşında? Gökhan Çınar 23 Aralık 1983 tarihinde dünyaya geldi. Gökhan Çınar’ın doğum yeri İstanbul’dur. Gökhan Çınar psikoloji eğitimini Haliç Üniversitesi’nde burslu olarak tamamlamıştır. Gökhan Çınar yüksek lisansını ise 2006 yılında Maltepe Üniversitesi’nin Klinik Psikoloji bölümünde yapmıştır.

Lisans eğitimi boyunca, yüksek lisans eğitimi devam ederken ve eğitimi tamamlandıktan sonra Balıklı Rum Hastanesi ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde psikoz ve nevroz servislerinde stajını ve psikolog olarak çalışmalarını sürdürmüştür.

Yurt içi ve yurt dışında çeşitli seminer ve etkinliklerde konuşmacı olarak yer almaya devam eden Gökhan Çınar, aynı zamanda, Kafa Dergisi’nde yazarlık yapmıştır. Gökhan Çınar’ın Geçecek mi? adında kitabı vardır. Ayrıca Gökhan Çınar ortağı olduğu dijital platform Bana Göre TV’de yayınlanan ‘Katarsis’ ve ‘Katarsis X-TRA’ programlarının yapımcısıdır.

visum china
visum china

Gökhan Çınar son olarak TV8 ekranlarında Paylaş Benimle programının sunuculuğunu yapmaktadır. Programa katılanlar  yaşam hikayelerini, dönüm noktalarını, duygularını ve umutlarını paylaşmaktadır.

Paylaş Benimle sunucusu Gökhan Çınar kimdir, nerelidir, Gökhan Çınar kaç yaşında, Gökhan Çınar boyu, kilosu kaç

Gökhan Çınar Evli mi?

Gökhan Çınar evli ve eşinin adı Berrak Artemiz’dir.

Gökhan Çınar Boyu Kaç?

Gökhan Çınar’ın boyu 1.80’dir.

Gökhan Çınar Kaç Kilo?

Gökhan Çınar 72 kilodur.

Gökhan Çınar Hangi Burç?

Gökhan Çınar’ın burcu Oğlak’tır.

Gökhan Çınar ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir