Göktan Oktay Göztepe kimdir, nerelidir, Göktan Oktay Göztepe kaç yaşında, Göktan Oktay Göztepe rol aldığı dizi ve filmler, Göktan Oktay Göztepe boyu, kilosu kaç?

Göktan Oktay Göztepe Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Yalnız Kurt dizisinde Akif karakterini hayatı sıkça aranmaktadır. Peki Yalnız Kurt dizisinde Akif’i oynayan Göktan Oktay Göztepe kim? Bu yazımızda Göktan Oktay Göztepe’nin hayatını, biyografisini derledik. Göktan Oktay Göztepe kimdir, nerelidir, Göktan Oktay Göztepe kaç yaşında, Göktan Oktay Göztepe rol aldığı dizi ve filmler, Göktan Oktay Göztepe boyu, kilosu kaç? İşte Göktan Oktay Göztepe hakkında detaylar.

Göktan Oktay Göztepe Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Göktan Oktay Göztepe kaç yaşında? Göktan Oktay Göztepe 16 Eylül 2004 tarihinde dünyaya gelmiştir. Göktan Oktay Göztepe ilk kez 2020 yılında Kefaret dizisinde rol almıştır. Dizide Can karakterini oynamıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Son olarak Göktan Oktay Göztepe Yalnız Kurt dizisinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Dizide babası tarafından sürekli şiddet görmüş ve bir yolunu bulup evden kaçar. Ancak bu sefer sokak tehlikesiyle karşı karşıyadır. Kurtoğlu’nun yardımıyla bu sorundan da kurtulur.

Göktan Oktay Göztepe kimdir, nerelidir, Göktan Oktay Göztepe kaç yaşında, Göktan Oktay Göztepe rol aldığı dizi ve filmler, Göktan Oktay Göztepe boyu, kilosu kaç?

Göktan Oktay Göztepe Boyu Kaç?

Göktan Oktay Göztepe 1.75 boyundadır.

Göktan Oktay Göztepe Kaç Kilo?

Göktan Oktay Göztepe 65 kilodur.

Göktan Oktay Göztepe Hangi Burç?

Göktan Oktay Göztepe Başak burcudur.

Göktan Oktay Göztepe Saç Rengi Nedir?

Göktan Oktay Göztepe saçı kahverengidir.

Göktan Oktay Göztepe’nin Gözü Ne Renktir?

Göktan Oktay Göztepe’nin gözünün rengi yeşildir.

Göktan Oktay Göztepe Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Yalnız Kurt (Akif)
  • 2020-2021 – Kefaret (Can)

Göktan Oktay Göztepe Instagram Hesabı

instagram.com/goktanoktx

Göktan Oktay Göztepe hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.