Gürkan Zengin kimdir, nereli, Gürkan Zengin hayatı, biyografisi, Gürkan Zengin kaç yaşında?

Gürkan Zengin Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Aslen Nereli?

Ekranlarda siyaset gündemine dair yorumlar yapan Gürkan Zengin kimdir, nereli, Gürkan Zengin hayatı, biyografisi, Gürkan Zengin kaç yaşında? İşte Gürkan Zengin hakkında detaylar.

Gürkan Zengin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gürkan Zengin 1968 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Trabzonludur. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur. Gürkan Zengin evlidir ve iki çocuğu vardır.

Çalışma hayatına 1988 yılında TRT Haber Merkezi’nde staj yaparak başlamıştır. Çeşitli televizyonların Ankara bürolarında muhabir, editör ve haber müdürü olarak çalıştı. 1997 yılında ATV’de Çiğdem Anad ile birlikte Son Durak programını hazırlayıp sundu. 2000 yılında İstanbul’da CNN Türk Haber Merkezi’nde on yıl boyunca Suat Toktaş ile birlikte Editör programını hazırladı. 2007-2009 yılları arasında CNN Türk Haber Koordinatörlüğünde bulundu. 2011-2017 yılları arasında Aljazeera Türk Haber Direktörü olarak çalıştı.

Gürkan Zengin hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china
visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir