Hüseyin Baylan kimdir, nereli, Hüseyin Baylan kaç yaşında, Hüseyin Baylan rol aldığı dizi ve filmler neler?

Hüseyin Baylan Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Hacı Bayram-ı Veli’nin Tahsin Efendi’si Hüseyin Baylan hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Hüseyin Baylan kimdir, nereli, Hüseyin Baylan kaç yaşında, Hüseyin Baylan rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Hüseyin Baylan hakkında detaylar.

Hüseyin Baylan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

1990 yılında Kocaeli Bölge Tiyatrosu’nun bünyesinde kurulan Genç Sahne’de tiyatro çalışmalarına başladı. 1999 yılında Ankara Üniversitesi D.T.C.F Tiyatro Bölümü-Oyunculuk Ana Sanat Dalı’ndan mezun oldu. Mezun olduktan sonra Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda sözleşmeli olarak çalışmaya başladı. 2002 yılında Van Devlet Tiyatrosu’nu kazandı. 2010 yılında Ankara Devlet Tiyatrosu’na tayin oldu. Ankara’ya döndükten sonra Ankara Deneme Sahnesi’nde ki çalışmalara yeniden katıldı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Hüseyin Baylan Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram Veli
  • 2022 – Yargı
  • 2021 – Gibi
  • 2016-2017 Cesur Yürek
  • 2014 – Neden Tarkovski Olamıyorum…
  • 2003 – İnşaat

Hüseyin Baylan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.